DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2015-2016 Eğitim Öğretim Dönemi Bilim Ve Sanat Eğitim Merkezlerine Atama İçin Mülakata Alınacak Öğretmen Listesi

Sıra No Adı Soyadı Görev Yeri Alanı Puanı
1 YILMAZ ALAN KALE-Kale Anadolu İmam Hatip Lisesi Biyoloji 0
2 FATMA GÜNGÖR ÇAKIN SARAYKÖY-Sarayköy Anadolu Lisesi Felsefe 6
3 MUSTAFA KAVAK SERİNHİSAR-Serinhisar Hakkı Gökçetin Çok Programlı Anadolu Lisesi Felsefe 5
4 MERYEM SARIHAN MUSAN PAMUKKALE-Karahayıt Ortaokulu İlköğretim Matematik Öğr. 18
5 EMİNE YÜKSEKTEPE MADENDERE PAMUKKALE-Denizli İmam Hatip Ortaokulu İlköğretim Matematik Öğr. 2
6 BARIŞ KARA BOZKURT-Bozkurt Ortaokulu İlköğretim Matematik Öğr. 0
7 YUNUS EMRE GÖÇER BULDAN-Kadıköy Ortaokulu İlköğretim Matematik Öğr. 0
8 VELİ TARHAN PAMUKKALE-Hasan Tekin Ada Anadolu Lisesi Matematik 30,5
9 NİHAT HANÇER PAMUKKALE-Gülay Kaynak Sarıkaya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Matematik 5
10 MUSTAFA AKBULUT PAMUKKALE-Denizli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Matematik 2
11 ATAKAN HÜSÜNBEYİ ACIPAYAM-Halk Eğitim Merkezi Müzik 4
12 DAMLA NACAROĞLU TAVAS-Nikfer Atatürk Ortaokulu Müzik 0
13 FATMA TAŞCI PAMUKKALE-Denizli Lisesi Rehberlik 5
14 YASEMİN ERDEY BABADAĞ-Müşerref Yılmaz Ortaokulu Rehberlik 4
15 FATMANA AKAY PAMUKKALE-Denizli Lisesi Rehberlik 2
16 MUSTAFA ÖZ PAMUKKALE-Irlıganlı Şehit Piyade Onbaşı Bayram Güzel Ortaokulu Rehberlik 0
17 DUDU KAYA HONAZ-Kocabaş Ahmet Kazak İlkokulu Sınıf Öğretmenliği 17
18 MEHMET ALİ ŞAHAN HONAZ-Necati-Fikriye Dalaman İlkokulu Sınıf Öğretmenliği 15
19 ÖZLEM IŞIK SARAYKÖY-İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Sınıf Öğretmenliği 13
20 FEYZULLAH YİĞİTOĞLU ÇİVRİL-Karayahşiler Ortaokulu Sosyal Bilgiler 8
21 ALİ MELER MERKEZEFENDİ-Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu Sosyal Bilgiler 6
22 NURDOĞAN AŞCI HONAZ-Mimar Sinan İmam Hatip Ortaokulu Sosyal Bilgiler 2
23 TEKİN DEMİRASLAN PAMUKKALE-Sema-Abdurrahman Karamanlıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Tarih 17
24 ERSİN BOZKURT PAMUKKALE-Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Tarih 15
25 MUSTAFA YILMAZ PAMUKKALE-Hacı İbrahim Cin Ortaokulu Tarih 8
26 AHMET OKUL PAMUKKALE-Ressam İbrahim Çallı Ortaokulu Teknoloji ve Tasarım 16
27 NEŞE DEMİRÇALI PAMUKKALE-Dr.Necdet Durmuş Ortaokulu Teknoloji ve Tasarım 6
28 ERCAN TURKAT BULDAN-Dört Eylül Fehmi Mehmet Şükriye Erensoy Ortaokulu Teknoloji ve Tasarım 0
29 MUHAMMET ÖN MERKEZEFENDİ-Üçler Ortaokulu Teknoloji ve Tasarım 0
30 SÜLEYMAN ÇABUK ACIPAYAM-Akalan Fatih Ortaokulu Teknoloji ve Tasarım 0
31 SAFİYE KARABABA HONAZ-Honaz Belediyesi Ortaokulu Türkçe 18
32 AYŞE BURCU TAHRACI MERKEZEFENDİ-Nermin-Osman Akça Ortaokulu Türkçe 12
33 FİGEN ÖZGÜN PAMUKKALE-Ressam İbrahim Çallı Ortaokulu Türkçe 12
34 SELENAY BALOĞLU BULDAN-Dört Eylül Fehmi Mehmet Şükriye Erensoy Ortaokulu Türkçe 12

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Sırakapılar Mah. Saltak Caddesi No 76 Denizli - 0 258 265 55 54

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.