DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Asli Öğretmenliğe Geçiş Sınav Duyurusu

Aday Öğretmen Sözlü Sınavlarına İlişkin Dikkat Edilecek Hususlar. 1-Asli Öğretmenliğe Geçiş Sözlü Sınavı, Denizli İli Merkezefendi İlçesi Rehberlik Araştırma Merkezi Müdürlüğünde 26.12.2016-26.01.2017 tarihleri arasında yapılacaktır. 2- 15 aday sabah oturumu; 15 aday öğlen oturumu olmak üzere her gün 30 aday öğretmen sınava alınacaktır.   3- Sabah oturumunda 15 aday öğretmen saat 09.00´da; öğlen oturumunda ise 15 aday öğretmen saat 13.00’te bekleme salonunda eksiksiz olarak hazır bulunacaklardır.   4-Aday öğretmenler sınav takviminde belirtilen gün ve saatte sınav için belirlenen salonda hazır bulunacaklardır. Geç kalanlar ya da gelmeyenler sınava alınmayacaktır.   5-Aday öğretmenler bekleme salonu ve sınav salonunda cep telefonu, kayıt cihazı, çağrı cihazı, telsiz, fotoğraf ve video makinesi v.b. elektronik cihaz bulundurmayacaklardır.   6-Sınava gelirken sözlü sınav giriş belgesi (Bakanlık tarafından yayınlandığı takdirde) ve kimlik belgesini (nüfus cüzdanı, evlenme cüzdanı, pasaport ya da sürücü belgelerinden biri) yanlarında getirerek komisyona ibraz edeceklerdir.   7-Kılık Kıyafet Yönetmeliğine göre giyinilecektir.  

Aday Öğretmen Sözlü Sınavlarına İlişkin Dikkat Edilecek Hususlar.

1-Asli Öğretmenliğe Geçiş Sözlü Sınavı, Denizli İli Merkezefendi İlçesi Rehberlik Araştırma Merkezi Müdürlüğünde 26.12.2016-26.01.2017 tarihleri arasında yapılacaktır.

2- 15 aday sabah oturumu; 15 aday öğlen oturumu olmak üzere her gün 30 aday öğretmen sınava alınacaktır.

 

3- Sabah oturumunda 15 aday öğretmen saat 09.00´da; öğlen oturumunda ise 15 aday öğretmen saat 13.00’te bekleme salonunda eksiksiz olarak hazır bulunacaklardır.

 

4-Aday öğretmenler sınav takviminde belirtilen gün ve saatte sınav için belirlenen salonda hazır bulunacaklardır. Geç kalanlar ya da gelmeyenler sınava alınmayacaktır.

 

5-Aday öğretmenler bekleme salonu ve sınav salonunda cep telefonu, kayıt cihazı, çağrı cihazı, telsiz, fotoğraf ve video makinesi v.b. elektronik cihaz bulundurmayacaklardır.

 

6-Sınava gelirken sözlü sınav giriş belgesi (Bakanlık tarafından yayınlandığı takdirde) ve kimlik belgesini (nüfus cüzdanı, evlenme cüzdanı, pasaport ya da sürücü belgelerinden biri) yanlarında getirerek komisyona ibraz edeceklerdir.

 

7-Kılık Kıyafet Yönetmeliğine göre giyinilecektir.

 

Asli Öğretmenliğe Geçiş Sözlü Sınavına Katılacak Aday Öğretmen mülakat yeri ve tarih bilgisi için tıklayınız.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Sırakapılar Mah. Saltak Caddesi No 76 Denizli - 0 258 234 20 00 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.