DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eksik ve Fazla Kitapların 29 Eylül 2017 Tarihine Kadar Bildirilmesi

Ücretsiz Ders Kitabı Projesi kapsamında ilimiz genelinde dağıtım noktalarına ulaşan ders kitapları, ilçeler aracılığı ile tüm okullarımıza dağıtımı tamamlanmıştır. 

İlimiz dahilinde fazlalık olarak bulunan kitapların eksik kitap ihtiyacı bulunan ilçelerimize yönlendirilmesini sağlamak üzere Müdürlüğümüze gönderilen eksik/fazla kitap listeleri excell tablomuza işlenerek tek rapor haline getirilerek ekte gönderilmiştir.

İlave  kitap ihtiyacı bulunan İlçelerimiz, listede fazlalık kitap olarak görünen ilçelerimiz ile irtibata geçmeleri ve öncelikle ihtiyaçlarını buradan karşılamaları gerekmektedir.

Her ilçe fazlalık kitabını ihtiyaç sahibi ilçeye teslim etti ise fazlalık kitap listesinden, ilçe eksik kitaplarını karşıladı ise eksik kitap listesinden bu kitapları düşürerek 29 Eylül 2017 Cuma günü mesai bitimine kadar ilişikte gönderilen 29 Eylül İl Milli Eğitime Gönderilecek Kitap Listesini excell formatına uygun olarak doldurup donatim20@meb.gov.tr e-mail adresine gönderecektir.

 Liste kontrollerinde İlimize hiç gelmeyen kitaplar, basımı yapılmayan kitaplar, elektronik ortamda hizmete sunulan kitaplar ile depolarda yeni dağıtılan kitapların eksik olarak gönderildiği görülmüştür. Bu kitaplar eksik olarak bildirilmeyecek sadece bu sayılara ek kitap ihtiyaç ise eksik olarak bildirilecektir. 

Ayrıca 4-5 ve 9’uncu sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Kitabı Bakanlığımızca İlimiz deposuna gönderilmiş olup bu kitaplardan ilçe kitabını almayan bulunması halinde Müdürlüğümüz Ders Araçları ve Donatım Birimi ile irtibata geçerek bu kitapların ivedi olarak alınıp okullarımıza teslimi sağlanacaktır.  

Dosyayı indirmek için tıklayınız

 

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.