DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Küçük Ellerde Şekillenen Projeler Sergilendi

Küçük Ellerde Şekillenen Projeler Sergilendi

Merkezefendi Rukiye Urhan Anaokulu öğrencileri yıl boyunca yaptıkları çalışmaları ve birbirinden değerli projelerini görücüye çıkardı.

 

Okul Bahçesindeki serginin açılışı Merkezfendi Kaymakamı Şükrü Görücü, Denizli İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, okul müdürleri, veliler ve öğrenciler tarafından yapıldı.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz sergi açılış konuşmasında “Okul öncesi eğitim kurumlarımızı her ziyaretimizde bu alanın ne kadar önemli olduğunun bir kez daha farkına varıyoruz. Yavrularımızın gözlerinin içi pırıl pırıl. Ülkemizin dinamiği geleceğimiz olan çocuklarımızın hayatlarının en önemli döneminde eğitimin içinde olması göğsümüzü kabartıyor. Buradan tüm okul öncesi eğitim öğretmenlerimize teşekkürlerimi iletiyorum. Bir yerde emek varsa sonucu da mükemmel oluyor” dedi.

 

Miniklerle birlikte açılış kurdelesini kesen Müdür Oğuz ve protokol öğrencilerin projelerini beğeniyle gezerek bilgiler aldılar.

 

 

 

26-05-201726-05-201726-05-201726-05-2017

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Sırakapılar Mah. Saltak Caddesi No 76 Denizli - 0 258 265 55 54

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.