DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Resim Yarışmasında Dereceye Giren Öğrenciler Ödüllendirildi

Resim Yarışmasında Dereceye Giren Öğrenciler Ödüllendirildi

Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Denizli Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ile DOÇEV (Doğa ve Çevre Vakfının düzenlemiş olduğu resim yarışması gerçekleştirildi.

 

Cafer Sadık Abalıoğlu Vakfında gerçekleştirilen resim yarışması; ilkokul öğrencileri için “Su ve Yaşam”, ortaokul öğrencileri için “Atık Yönetimi ve Yaşam”, lise öğrencileri için “Sürdürülebilir Kalkınma ve Yaşam” yarışma konuları üzerinde yapıldı.

 

Yarışma da Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Denizli Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, DOÇEV, Pamukkale Üniversitesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü ve resim sanatçısı olmak üzere dokuz kişilik jüri heyeti yer aldı.

 

İlkokul kategorisinde;

Birinciye 1.000 TL Hediye Çeki – Sertifika- Doğa ve Çevre Gezisi, ikinciye 750 TL Hediye Çeki – Sertifika- Doğa ve Çevre Gezisi, üçüncüye 500 TL Hediye Çeki – Sertifika- Doğa ve Çevre Gezisi ödülleri verildi.

 

Ortaokul kategorisinde;

Birinciye 1.500 TL Hediye Çeki – Sertifika- Doğa ve Çevre Gezisi, ikinciye 1.000 TL Hediye Çeki – Sertifika- Doğa ve Çevre Gezisi, üçüncüye 750 TL Hediye Çeki – Sertifika- Doğa ve Çevre Gezisi ödülleri verildi.

 

Lise kategorisinde;

Birinciye 2.000 TL Hediye Çeki – Sertifika- Doğa ve Çevre Gezisi, ikinciye 1.500 TL Hediye Çeki – Sertifika- Doğa ve Çevre Gezisi, üçüncüye 1.000 TL Hediye Çeki – Sertifika- Doğa ve Çevre Gezisi ödülleri verildi. Mansiyon ödülleri olarak ta sertifika verildi.

 

Resim yarışmasında dereceye giren öğrenciler;

 

İlkokul Derece

 

1.      Zeynep Neva Seyhan      Pamukkale Denizli Ticaret Borsası İlkokulu

2.      Derin Erol                       Merkezefendi Odtü Koleji İlkokulu

3.      Deniz Kaygısız                Sarayköy Sakarya İlkokulu

           

Ortaokul Derece

 

1. Şenay Ezel Dan                  Merkezefendi Abalıoğlu Yem Sanayi Ortaokulu

2.Sultan Kılıçarslan                Merkezefendi H.Hasan Ali Kömürcüoğlu Ortaokulu

3.Selin Demirel                      Pamukkale Atatürk Ortaokulu     

 

 

Lise dereceler

 

1.Kezban Binnur Bayhan       Pamukkale Yaşar Saniye Gemici Anadolu Lisesi

2.Hilal Mutlugiller                  Pamukkale Yaşar Saniye Gemici Anadolu Lisesi

3.Ege Kurtboğan                    Merkezefendi Filiz Abalıoğlu Anadolu Lisesi                     

 

İlkokulmansiyon;     

Oleksandır Nazarenko           Honaz Atatürk İlkokulu        

Aye şwehk                              Sarayköy Sakarya ilkokulu               

Duru Aksoy                            Merkezefendi Odtü Koleji İlkokulu 

Laçin Hersekili                       Merkezefendi Odtü Koleji İlkokulu 

Tuba Oflas                             Sarayköy Hacı Nadire Mersin Cumhuriyet İlkokulu

 

Ortaokul mansiyon;

Yaşar Kartop                          Merkezefendi Mükerrem Mehmet Eke Ortaokulu   

Ayşenur Oğuz                        Merkezefendi Mükerrem Mehmet Eke Ortaokulu

Ümmü Demir                         Pamukkale Denizli Ticaret Borsası Ortaokulu         

Şaban Taylan                          Denizli Ticaret Borsası Ortaokulu    

Didar Ezgi Yücesoy               Sıdıka Çalışkan Ortaokulu    

 

Lise Mansiyon;

Gülcan Akar                           Bozkurt Çok Programlı Anadolu Lisesi       

Sinem Çakırgöz                      Tavas Özay Gönlüm Fen Lisesi        

Musa İnanç                            Buldan Ali Tunaboylu Anadolu Lisesi

Berin Emreoğlu                      Merkezefendi Erbakır Fen Lisesi

Gülenay Dilara Dağ               Acıpayam Anadolu Lisesi

 

Dereceye giren öğrencilerin ödülleri jüri üyeleri ve protokol tarafından öğrencilere takdim edildi.

04-06-201804-06-201804-06-201804-06-201804-06-201804-06-2018

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Sırakapılar Mah. Saltak Caddesi No 76 Denizli - 0 258 265 55 54

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.