DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

RESMİ VE ÖZEL OKULLARIMIZIN EKSİK KİTAPLARININ KARŞILANMASI

     Bakanlığımızın talimatı doğrultusunda İlimiz genelinde, fazlalık kitapların dağıtım depomuza toplanması ve eksik kitapların listelenerek zamanında yeniden talep edilmesi amacıyla yayımlanan takvime bağlı olarak;

1-    Eksik kitap listesini Müdürlüğümüze teslim eden Merkezefendi ve Pamukkale İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı tüm resmi ve özel okullarımız ile diğer İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerinin eksik kitap listeleri raporlanarak Müdürlüğümüzün kitap dağıtım deposuna teslim edilmiştir.

2-    Eksik kitabını müdürlüğümüze bildiren okulumuz/ilçe milli eğitim müdürlüğümüz 22-23 Eylül 2014 Pazartesi ve Salı günü kitap dağıtım depomuzda kitap sorgulaması yaparak eksik kitaplarını karşılayacaktır.

3-    Depomuzda bulunan ve karşılanan kitaplar eksik kitap listelerinden düşülerek yeni eksik kitap listeleri Müdürlüğümüz Destek-1 Şubesine 25 Eylül 2014 Perşembe günü mesai bitimine kadar yeniden teslim edilecektir.

4-    Yeni eksik kitap listesini göndermeyen okul/ilçelerimiz tüm eksikliklerini karşılamış olarak değerlendirilecek ve Bakanlığımızdan adına kitap talebinde bulunulmayacaktır.

5-    Merkezefendi ve Pamukkale İlçesine bağlı okulların eksik kitap listeleri ilçeleri aracılığı ile Müdürlüğümüzce, diğer ilçelerimize ait okulların eksik kitap ihtiyaçları ise bağlı oldukları ilçe milli eğitim müdürlüklerince tek liste haline dönüştürülerek Müdürlüğümüze teslim edilecektir.

6-    26 Eylül 2014 tarihinde depoda kalan kitaplar ile Müdürlüğümüze teslim edilecek eksik kitap listeleri raporlanarak Bakanlığımız tarafından Müdürlüğümüze açılacak kitap seçim modülüne girilecektir, ilave kitap girişlerinin yapıldığı kitap modülü sadece il Milli Eğitim Müdürlüğünün veri girişine açılmakta okullarımıza veya ilçelere açılmamaktadır.

7-    Zamanın kısa olması nedeni ile süresinden sonra gelecek ve sisteme girilemeyecek eksik kitap listelerinden okullarımız ve ilçelerimiz sorumlu olacaktır.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.