DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Rukiye Urhan Anaokulu Anadolu Pazarı Kurdu

Rukiye Urhan Anaokulu Anadolu Pazarı Kurdu

 

12-18 Aralık tarihleri Yerli Malı Haftası olmasını münasebeti ile Merkezefendi Rukiye Urhan Anaokulu öğrencilerde yerli malı bilincinin oluşması ve eski gelenek göreneklerin yaşatılması adına okul içerisinde Anadolu Pazarı Kurdular.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz minik öğrencilerin kurduğu pazarın açılışını yaptı.

 

Açılışa Maarif Müfettişleri Başkanı Erol AL, Yardımcısı Halil Yücesoy, Okul Müdürü Emine Hamal, müdür yardımcıları, öğretmenler, öğrenciler ve misafirler katıldı.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz açılış esnasında yaptığı konuşmasında “Yerli Malı Haftası boyunca okullarda bu günün önemi ve anlamı anlatılmakta çeşitli etkinlikler yapılmaktadır. Bu haftada öğrencilere tutumlu olmak, elindekilerin değerini bilmek öğretilmektedir. Bu alışkanlıkların anaokullarında başlaması ayrı bir kazandırmaktadır. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

 

Açılış sonrası Müdür Oğuz ve beraberindekiler Anadolu Pazarı Stantlarını gezdiler.

 

 

Merkezefendi Rukiye Urhan Anaokulunca Yerli Malı Haftası etkinliğinin yanı sıra okulda veliler arası iletişimin ve dayanışmanın güçlenmesi açısından kermes düzenlendi. İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz kermesi gezdi. Emeği geçen velilere teşekkür etti.

 

13-12-201713-12-201713-12-201713-12-201713-12-2017

 

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Sırakapılar Mah. Saltak Caddesi No 76 Denizli - 0 258 265 55 54

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.