DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

STEM Uygulamaları Çalıştayı (Son Başvuru 2 Kasım 2015)

STEM Uygulamaları Çalıştayı (Son Başvuru 2 Kasım 2015)

 

 

 

ODTÜ Geliştirme Vakfı Özel Denizli Okulları ve Denizli Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile gerçekleşen STEM (Science, Technology, Engineering, Mathematics) Projesiyle öğrencilerin ezberci eğitimden kurtulup duyarak, görerek, dokunarak ve hayal ettiğini gerçekleştirerek öğrenmesi esas alınmıştır. Amerika, İngiltere, Japonya ve Almanya başta olmak üzere birçok ülkede uygulanan ve dünyadaki yeni eğitim trendi olan bu çalışmada; Fen Bilimleri ve Matematik dersleri Mühendislik Bilimiyle ilişkilendirilerek kalıcı öğrenme sağlanması amaçlanmıştır.

 

                Proje kapsamında STEM Uygulamaları konusunda öğretmenlerimizin farkındalığını artırmak ve çalışmayı Denizli İli genelinde yaygınlaştırmak için 07 ve 08 Kasım 2015 tarihlerinde "STEM Uygulamaları Çalıştayı" gerçekleştirilecektir. Okulöncesi, Sınıf, Matematik ve Fen Bilimleri Öğretmenlerinin başvurabileceği çalıştay ile ilgili detaylı bilgi ve başvuru www.ogvo.com.tr adresinde olup;  son başvuru tarihi 02 Kasım 2015´tir. Kontenjanlar kısıtlıdır (Okul öncesi 30, sınıf öğretmeni 10, matematik öğretmeni 10, fen bilimleri öğretmeni 10)

 

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.