DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TOBB’dan Denizli Eğitimine Dev Katkı

TOBB’dan Denizli Eğitimine Dev Katkı
TOBB’dan Denizli Eğitimine Dev Katkı

Bir dizi ziyaret, inceleme ve ilk kez bir Yönetim Kurulu toplantısını Denizli’de yapmak üzere ilimize gelen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ile Yönetim Kurulu üyeleri, Denizli’de eğitime önemli katkı sağladılar.

 

İmzaladıkları protokol ile TOBB olarak Denizli’ye bir Endüstri Meslek Lisesi kazandıran TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, Denizli’de eğitime verdikleri katkından dolayı mutlu olduklarını söyledi.

 

TOBB Başkanı M. Rıfat Hisarcıklıoğlu, Denizli´ye TOBB olarak Endüstri Meslek Lisesi yapacaklarını hatırlatarak, “Birlikte rahmet ve bereket, ayrılıkta ızdırap var. Allah, birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Birlik ve beraberlikten taviz vermeyen Denizli´yi kutluyorum” dedi.

 

Yemeğin ve konuşmaların ardından TOBB´un İlimizde yaptıracağı Endüstri Meslek Lisesi´nin protokolü Valimiz Şükrü Kocatepe, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, TOBB Yönetim Kurulu Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu tarafından imzalandı. 24 derslikli olarak yapılacak okul, 7 milyon TL´ye mal olacak. TOBB Endüstri Meslek Lisesi´nin 90 gün içerisinde ihalesinin yapılması ve 2015 yılında bitirilmesi planlanıyor.

 

 TOBBdan Denizli Eğitimine Dev KatkıTOBBdan Denizli Eğitimine Dev Katkı

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Sırakapılar Mah. Saltak Caddesi No 76 Denizli - 0 258 265 55 54

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.