DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tüm Okullarımızın Dikkatine

Değerli yöneticiler,

Fatih projesi kapsamında okullarımıza kurulacak bileşenlerin planlaması ve analizlerinin doğru yapılabilmesi için okullarımıza ait bilgilerin ( konum, iletişim, deprem dayanıklılık bilgisi, durum bilgisi kendi binasını kullanıyor, geçici bina kullanıyor, kapanacak, yeni açıldı, mevcut donanım, talep edilen donanım vb) güncel olması önemlidir. Yeni okulların açılması, eskiyen binaların yıkılması, okulların kapanması, okulların bölünmesi, okulun yeni binaya taşınması, kurum kodunun ve türünün değişmesi gibi nedenlerden dolayı; okulların harita üzerinde yerleştirilmesinde, Fatih projesi kapsamında tesis edilen donanımların takip edilmesinde,  Fatih projesi kapsamında alımı ve sevkiyatı yapılacak donanımların planlamasında,  okullar tarafından yapılan donanım taleplerinin değerlendirilmesinde ve yaşanan sıkıntıların aşılmasında; sizlerden beklenenlerin ve OBS sistemindeki ( http://cbs.eba.gov.tr) alanların açıklandığı doküman okul e-posta adreslerine gönderilmiştir. Sizlerden söz konusu kontrollerin yapılması ve eksik alanların en geç 17 Ekim 2014 Cuma günü mesai bitimine kadar doldurulması beklenmektedir.

 

Not: Yıl boyunca kurumunuza ait bilgilerde herhangi bir değişiklik olduğunda mutlaka OBS sisteminden de bu bilgileri güncelleyiniz. 

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.