DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
19 Mayıs Lise Öğrencileri Arası Oryantiring Müsabakası
![19 Mayıs Lise Öğrencileri Arası Oryantiring Müsabakası](/meb_iys_dosyalar/2020_05/11142736_evrak8136721804217792100.jpg)
Bakanlığımız Ortaöğretim Genel Müdürlüğünce; 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Türkiye geneli resmi / özel lise öğrencilerine yönelik olarak uzak erişim yoluyla "19 Mayıs E-Kitap ta Oryantiring Müsabakası" düzenlenmiştir. Yarışma duyurusuna http://ogm.meb.gov.tr/www/yarisma/kategori/19 linkinden ulaşılabilecektir. Yarışma şartnamesi için tıklayınız.