DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 99. Yıl Dönümü Coşkuyla Kutlandı

30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 99. Yıl Dönümü Coşkuyla Kutlandı

30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 99. yıl dönümü tüm yurtta olduğu gibi ilimizde de düzenlenen törenle coşkuyla kutlandı.

Kutlama töreni Denizli Valiliği önündeki Atatürk Anıtı'na çelenk sunulması ile başladı. Atatürk Anıtı'na Valilik, Garnizon Komutanlığı ve Belediye Başkanlığı çelenklerinin sunulması ve saygı duruşunun ardından İstiklal Marşımız okundu.

Valilik Makamı'nda düzenlenen Tebrikat Töreni'nde, Denizli Valisi Ali Fuat Atik, 11. Komando Tugay ve Garnizon Komutan V. Piyade Albay Cengiz Güven, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan tebrikleri kabul ettiler. Tebrikat Töreni'nin ardından Denizli Valisi Ali Fuat Atik, Kabul Töreni'ne katıldı.

Program, Valilik önündeki tören alanında düzenlenen kutlama etkinlikleri ile devam etti. Saygı duruşu ve İstiklal Marşımız okundu. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın "30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı"nın okunmasının ardından İstihkâm Binbaşı Mustafa Sağlam, günün anlam ve önemini belirten konuşmasını yaptı ve şiirlerin okunmasıyla devam etti.

30 Ağustos Zafer Bayramı 99. yıl etkinlikleri, Denizli Büyükşehir Belediyesi Halk Oyunları Ekibinin gösterisi, askerî tören birliklerinin geçişi, Muharip Gaziler Derneği üyeleri ve Harp Malulü, Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği üyelerinin askerî araç ile geçişi, askeri araçların geçişi ve sporcuların Türk Bayrağı - Atatürk Posteri ile geçişlerinin ardından son buldu.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.