BİLSEM BİREYSEL DEĞERLENDİRME SÜRECİ BAŞLADI
![BİLSEM BİREYSEL DEĞERLENDİRME SÜRECİ BAŞLADI](/www/images/mansetresim.png)
2019-2020 eğitim öğretim yılında yapılmasına başlanan ancak pandemi tedbirleri nedeniyle ertelenen, BİLSEM bireysel değerlendirme seçim süreci (Genel zihinsel, resim ve müzik yetenek alanları) 29/03/2021 tarihinden itibaren devam etmeye başlamış olup, öğrencilerin kayıtlı bulundukları okul idarelerinden bireysel değerlendirmelerine ait giriş belgelerini imza karşılığı teslim almaları ve belgelerinde belirtilen randevu tarih/saatlerinde bireysel değerlendirmelerine katılmaları gerekmektedir.