DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Cumhuriyetimizin 100. Yılında Geleceğimiz İçin El Ele Bağımlılıkla Mücadele Paneli Yapıldı

Cumhuriyetimizin 100. Yılında Geleceğimiz İçin El Ele Bağımlılıkla Mücadele Paneli Yapıldı

Cumhuriyetimizin 100. Yılında Geleceğimiz İçin El Ele Bağımlılıkla Mücadele konulu panel gerçekleştirildi.

Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi Mehmet Gazi Konferans Salonu yapılan panele Denizli Büyükşehir Başkan Vekili Ali Değirmenci, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Müdür Yardımcısı Şener Bayram, Şube Müdürü Mevlut Şahin, Merkezefendi ve Pamukkale ilçeleri okul müdürleri ile 510 psikolojik danışman / rehber öğretmen katıldı.

Panelde okul yöneticilerinin ve psikolojik danışman / rehber öğretmenlerin bağımlılıkla mücadele konusunda destek alabileceği kurum ve kuruluşları yakından tanıması, bağımlılıkla ilgili önleme çalışmalarının yanı sıra bağımlılığa yakalanan öğrencilerin izleme ve takip çalışmalarının güçlendirilerek tedavilerine katkı sağlanması ve kurumlar arası işbirliğinin güçlendirilme amaçlandı.

Panele konuşmacı olarak İl Sağlık Müdürlüğü Psikiyatrist Uzm. Dr. Baran Özen, Denizli Barosundan Avukat Jale Özdemir, İl Emniyet Müdürlüğünden Komiser Yardımcısı Cemil Özdemir, YEDAM'dan Sosyal Hizmet Uzmanı Feyza Köklüsoy ve İl Milli Eğitim Müdürlüğünden Eğitim Müfettişi Muammer Mataylı yer aldı.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.