DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Denizli İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Emre Çalışkan'ın Göreve Başlama Mesajı

Denizli İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Emre Çalışkan'ın Göreve Başlama Mesajı

25.08.2023 tarihi itibariyle Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevime başlamış bulunmaktayım. Ülkemizin ve dünyamızın gözbebeği olan Denizli'mizin değerli eğitimcileri ve sevgili öğrencilerimle eğitim yolculuğuma devam etmenin heyecan ve onurunu taşıyorum.

Eğitim-öğretim sonsuzluğa uzanan, değişim ve gelişimi sahip olduğumuz değerlerimizle harmanlayarak yarınları inşa eden; nesilleri kendi karakterine sahip çıkarak, bilgi ve deneyimle dünya sahnesinde parlatan en temel yapıdır. Sadece omuzlarda değil, yürekte taşınan en büyük sorumluluktur. Bu nedenle eğitim için atılan her adım, yapılan her çalışma büyük önem taşımaktadır. Ve eğitime hizmet eden herkes çok kıymetlidir. Bu sorumluluğu taşımaktan ve eğitim-öğretimin hizmetkârı olmaktan büyük gurur duyduğumu ifade etmek istiyorum.

Ege Bölgesinin kilit noktalarından biri olan, sahip olduğu tarihi geçmişiyle ve kültürel birikimiyle dünyaya ülkemizi tanıtan, ekonomik alanda ülkemizin kalbinin attığı illerin başında gelen ve güzel insanlarıyla örnek gösterilen Denizli'mizde görev yapmayı şahsım adına büyük bir şans olarak addediyorum. Denizli eğitim-öğretimi, anaokulundan yükseköğretime kadar örnek gösterilen saygın bir konumdadır. Benzer kültürel birikim ve anlayış içinde olan Antalya İl Mili Eğitim Müdürlüğü görevimde edindiğim tecrübeyi Denizli eğitim ailesinin ekip ruhuyla ve eğitim vizyonuyla birleştirerek büyük başarılara imza atacağımıza gönülden inanıyorum. Ortak kaygımız evlatlarımız ve hedefimiz onların mutlu ve başarılı bireyler olarak yetişmeleridir. Bu inancıma destek olan ve Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevini bana layık gören başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere Sayın Milli Eğitim Bakanımıza şükranlarımı sunuyorum. Bugüne kadar Denizli eğitiminde emek veren tüm meslektaşlarıma canı gönülden teşekkür ediyorum.

Karakteristik varlığıyla, sahip olduğu güzellikleri ve yetiştirdiği büyük isimlerle Türkiye denildiğinde ilk akla gelen şehirlerimizden biri olan Denizli'ye atanmış olmamın; geleceğimizin güvencesi öğrencilerimiz, velilerimiz, il ve ilçelerimizde görev yapan idarecisinden personeline tüm çalışma arkadaşlarımız, kıymetli paydaşlarımız, ailem ve şahsım için, şehrimizin ve ülkemizin yarınları için hayırlara vesile olmasını diliyor, saygılar sunuyorum.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.