DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Denizli, Sn. Bakanımızın Çağrısına Kulak Verdi ve Tüm Okullarımız Tek Yürek Oldu

Denizli, Sn. Bakanımızın Çağrısına Kulak Verdi ve Tüm Okullarımız Tek Yürek Oldu

Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Ziya Selçuk'un çağrısı ile 11 Ocak Pazartesi günü tüm Türkiye ile eş zamanlı olarak saat 10:00'da ilimizdeki okullarımızda bayrak töreni yapılarak İstiklal Marş'ımız söylendi.

İçerisinde bulunduğumuz salgın sürecinde çocuklarımız ve öğretmenlerimiz canlı dersler öncesinde ekran başında İstiklal Marşı'mızı söylüyorlardı. Bu kez, yeni bir haftaya başlarken, ilimizde bulunan her kademeden tüm okullarda görevli idareci ve personellerin katılımıyla saat 10:00'da bayrak töreni düzenlenerek İstiklal Marşı söylendi ve çocuklarımızın coşkusuna ortak olundu. Uzaktan eğitim kapsamında canlı derslerine katılan öğretmenlerimiz ve velileriyle birlikte tüm öğrencilerimiz de Marşımızı büyük bir coşkuyla söylediler.

 

İlimiz Merkezefendi İlçesi Servergazi Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde düzenlenen bayrak törenine katılan İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, törenin ardından bulunduğu açıklamalarda " Bugün, Bakanlığımız tarafından tüm Türkiye'de eş zamanlı olarak gerçekleştirilen bayrak törenini düzenledik ve İstiklal Marşı'mızı coşkuyla söyledik. Geçtimiz yılın Mart ayından bu yana içerisinde bulunduğumuz pandemi sürecinin eğitim öğretim hayatına etkilerini hepimiz görmekteyiz. Sürece uzaktan eğitim ile devam eden tüm öğrencilerimizin okul özlemini bir nebze de olsa giderebilmek için çocuklarımız ve öğretmenlerimiz canlı derslerinin başından, bizler ise; okullarımızdan İstiklal Marşımızı söyledik.

 

Tüm temennimiz salgın sürecinin bir an önce son bulması ve yine her zamanki gibi coşkuyla ve heyecanla, öğrenci ve öğretmenlerimizle beraber eğitim hayatına dönebilmektir. Bu vesileyle burada bizimle beraber olan basın mensuplarımıza teşekkür ediyorum ve tüm öğrenci ve öğretmenlerimize sağlıklı ve huzurlu bir eğitim-öğretim yılını yürekten diliyorum." dedi.

11-01-202111-01-202111-01-202111-01-2021

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.