DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Duyuru Değil Yeni Bir İnavasyon Olmalı

Duyuru Değil Yeni Bir İnavasyon Olmalı

2021 ? 2022 eğitim öğretim yılı Aralık ? Ocak dönemi Yönetici Gelişim Programı (YÖGEP) toplantısı yapıldı.

 

2021 ? 2022 Eğitim Öğretim yılı Aralık ? Ocak dönemi Yönetici Gelişim Programı (YÖGEP) toplantısı "İmam hatip okullarının toplumsal algısı, algı yönetimi, kurumsal imaj yönetimi ve okulların tanıtımı bağlamında gerçekleştirilecek çalışmalar, dijital okul portfolyosu oluşturma, okul web sayfasının ve sosyal medyasının yönetimi" konu başlıkları ile gerçekleştirildi.

 

İlimiz Merkezefendi Servergazi Anadolu İmam Hatip Lisesi toplantı salonunda yapılan toplantıya konuşmacı olarak Pamukkale Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü Öğretim Üyesi Dr. Osman Cengiz ve ilimiz geneli İmam Hatip Ortaokulu ile Anadolu İmam Hatip Liselerinde görev yapmakta olan  okul Müdürü, Müdür Başyardımcısı ve Müdür Yardımcıları katıldı.

 

Dr.Osman Cengiz yaptığı konuşmasında; Geleneği olmayanın geleceği olamayacağını belirtirken, yeni nesil ile iletişim kurmada talimat veren bir tavırla değil ne yapıyorsak onu anlatarak daha başarılı olunabileceğine değindi. Ayrıca içinde bulunduğumuz  dönemde sosyal medyanın daha doğru ve verimli kullanılmasının gençlerle iletişimi daha da artıracağını söyledi. İmam hatip okullarının yaptıkları başarılı çalışmaları topluma daha iyi aktarılması hususunda topluma duyuru şeklinde değil yeni bir inavasyon  ile daha da olumlu bakış açısının oluşturulabileceğini söylerken tüm bunların kurum kültürünün yerleştirilmesi ve  imaj oluşmasında önemli rol oynayacaktır dedi.

 

Toplantı sonunda İl Milli Eğitim Şube Müdürü Ramazan Kayayurt, Dr.Osman Cengiz'e verdikleri anlamlı bilgilerden dolayı teşekkür ederek, günün anısına hediye takdiminde bulundu.

 

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.