DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

En Özel Sporcuları Ağırladık

En Özel Sporcuları Ağırladık

Denizli İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici makamında özel sporcuları ağırladı.

 

Eğitim Kurumları Yaptırma ve Yaşatma Derneği Denizli Görme Engelliler İlkokulu-Ortaokulu Spor Kulübünün balşarılı sporcu öğrencilerini makamında kabul eden İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici, öğrencilerimizin başarıları ile gururlandık dedi.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici konuşmasında "Goalball branşında 2017 yılında Finlandiya'da yapılan Avrupa Şampiyonası - 2018 yılında İsveç'te gerçekleştirilen Dünya Şampiyonasında ülkemizi temsil eden ve gümüş madalya kazanan, aynı zamanda ülkemizi Tokyo Paralimpik oyunlarında temsil edecek olan Denizli Görme Engelliler Okulu Spor Kulübü Sporcu öğrencilerimiz Şeydanur Kaplan ve Berfin Altan ile Gaziantep ilinde düzenlenen Türkiye Görme Engelliler Atletizm Şampiyonasında dereceye giren Ümmü Eymen Çeneli ve Tahir Uras Ercan'ı başarılarından dolayı tebrik ediyorum.

 

Onlar azmin ve gayretin en özel temsilcileri olarak tarihe geçtiler. Öğrencilerimizin akademik, sanatsal ve spor alanlarındaki başarıları bizleri her zaman gururlandırıyor. Denizli eğitimde olduğu gibi her alanda da başarı öyküleri ile dolu bir şehir. Öğrencilerimizin başarılarında onlara her daim destek olan ve yol gösteren Beden Egitimi Öğretmenimiz Hüseyin Atmaca ile Okul Müdürü Mahmut Çiçek'e de teşekkür ederim. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız öncesi böylesine anlamlı bir ziyaret bizleri çok mutlu etti. Başarılı öğrencilerimizin hem eğitim anlamında hemde sporsal faaliyetde ömür boyu başarılı olmalarını diliyorum" dedi.

 

18-05-202118-05-202118-05-202118-05-2021

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.