DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Etkileşimli Sınıf Yönetimi Eğitimi

17 Numaralı "Etkileşimli Sınıf Yönetimiuzaktan eğitimi 08 Şubat 2016 tarihinde başlamış ve 19 Şubat 23.59´da sona erecektir. Bu uzaktan eğitim içerisinde öğretmenlerden belirledikleri gerçek bir konu/kazanım üzerinden ders işlenişi yapmaları ve ekteki "Ders İşlenişi Gözlem Formu" nu doldurmaları beklenmektedir. Bu ders işlenişine okullarda FATİH Projesi BT rehberliği görevi yürüten öğretmenlerin rehberlik yapması beklenmektedir.  Okulda BT rehberliği görevi yürüten öğretmen yoksa, kursu alan öğretmenin kendisi Eba Ders ya da V Sınıf kullanarak işlediği derse ait gözlem formunu dolduracak ve okul müdürüne imzalatacaktır.

Doldurulan gözlem formları kursa katılan öğretmen, varsa BT Rehber öğretmeni ve okul müdürü tarafından imzalanacaktır. İmzalanan formların bir kopyası, en geç 26 Şubat 2016 Cuma günü mesai bitimine kadar üst yazı ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü Bilgi İşlem ve Eğitim Teknolojileri Şubesine gönderilecektir. Bir kopyası da taranarak bt20@meb.gov.tr adresine eposta olarak gönderilecektir.

 

EK-1: DERS İŞLENİŞ GÖZLEM FORMU

EK-2 ESY KURSİYER LİSTESİ

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.