DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HAMİ Projesi Devam Ediyor

HAMİ Projesi Devam Ediyor

Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğünce 2018-2019 eğitim-öğretim yılında hayata geçirilen "HAMİ" projesi devam ediyor.

 

Okul Hamiliği Projesi 2019-2020 eğitim-öğretim yılı planlama ve tanıtımı toplantısı İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirildi.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Şube Müdürü Şaban Altınsuyu ve özel okul müdürleri katıldı.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz  yaptığı konuşmada "2018-2019 eğitim öğretim yılında başlattığımız Okul Hamiliği projemiz özel okulllarımız ve resmi okullarımız arasında bir bağ oluşturdu. 2023 Eğitim Vizyonu çerçevesinde eğitimin zenginleşmesi adına önemli bir platform oluşturmuş olduk. Projemizin geçtiğimiz yıla oranda daha genişlemesini bekliyoruz.

 

2023 Vizyonu sürecinde enerji dolu genç bir eğitim kadrosuna sahip olmanın avantajı içerisindeyiz. 2023 yılına Denizli çok hızlı bir adaptasyon ve hazırlık süreci geçiriyor. Eğitim alanında her kurumumuzun kendine öz güzellikleri var. Denizli de eğitime katkıda bulunan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum" dedi.

 

Hamilik Projesinin Hedefi:

Resmi-özel okullar arasındaki etkileşimi olumlu yönde artırmak, okullardaki akademik başarıyı artıracak ortak faaliyetler düzenlemek, okullarda veli, öğrenci, öğretmen iletişimini en üst seviyeye çıkartmak ve okullar arası sosyal ve kültürel etkileşimi artırmaktır. Bu amacı gerçekleştirmek üzere resmi özel okullar arsında Sosyal Etkinlik, Akademik ve Araştırma Geliştirme alanlarında ortak etkinlikler gerçekleştirilecektir.

 

 

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.