DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hayırseverlerimizin İlimiz Eğitimine Destekleri Devam Ediyor

Hayırseverlerimizin İlimiz Eğitimine Destekleri Devam Ediyor

İlimizi elde ettiği başarılarla eğitimin her alanında temsil eden Erbakır Fen Lisesine hayırseverler katkıları devam ediyor.

İl Milli Eğitim Müdürü  Süleyman Ekici,  Erbakır Fen Lisesinin derslikleri ile oda kapılarının yenilenmesi üstlenen Tan Tekstil Ticaret A.Ş. adına Yönetim Kurulu  Üyesi Serkan Tan'a, Denizli eğitimine yaptıkları katkılardan dolayı  teşekkür plaketi taktim etti.

Erbakır Fen Lisesinde gerçekleştirilen programa İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici, Hayırsever İş İnsanı Serkan Tan ve Okul Müdürü Seda Hilal Nişancı katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici "Kıymetli hayırseverimiz okulumuza önemli bir katkıda bulundu. İlimizde hayırseverlerimizin eğitimin niteliğinin artırılması ve alt yapısının güçlendirilmesi adına büyük katkıları var. Bugün Tan Tekstil Ticaret A.Ş. adına Serkan Tan ile beraberiz. Okulumuzun tüm kapılarının yenilenmesini üstlendiler. Kendilerine ilimiz adına çok çok teşekkür ediyorum. Denizli hayırseverleri ile güçlü ve başarılı bir şehir." dedi.

Hayırsever İş İnsanı Serkan Tan konuşmasında "Okulumuzdan gelen böylesine anlamlı bir talep üzerine Denizli'mizin en başarılı okuluna üzerimize düşenin en iyisini yapmaya çalıştık. Bundan sonraki süreçlerde de ilimiz eğitimine elimizden gelen katkıyı sağlamaya devam edeceğiz" dedi.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.