DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hayırseverlerimizin İlimiz Eğitimine Katkıları Devam Ediyor

Hayırseverlerimizin İlimiz Eğitimine Katkıları Devam Ediyor

İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Pamukkale Belediyesi ve İmam Hatip Öğrencileri Eğitim, Kültür ve Yardımlaşma Derneği arasında Pamukkale Belediyesi Muhammet Serter İmam Hatip Ortaokulunun yapımı için düzenlenen protokol töreni Denizli Valisi Ali Fuat Atik'in katılımıyla gerçekleştirildi.

2023 Eğitim Vizyonu doğrultusunda ilimiz eğitimini hem nicelik hem de nitelik olarak çok daha iyi seviyelere getirmek amacıyla sürdürdüğümüz çalışmalara hayırseverlerimizin de desteğiyle emin adımlarla devam ediyoruz.

Deliktaş mahallesinde Denizli İmam Hatip Öğrencileri Eğitim, Kültür ve Yardımlaşma Derneği'ne ait olan arsaya Pamukkale Belediyesi 24 derslikli Pamukkale Belediyesi Muhammet Serter İmam Hatip Ortaokulunu yapacak.

2 bin 436 metrekarelik arsa alanında toplam 5 bin 326 metrekare kapalı alana sahip olacak okul; bodrum, zemin ve 3 kattan oluşacak.

Protokolün imza töreninde açıklamalarda bulunan Denizli Valisi Ali Fuat Atik, konuşmasında;

"Denizli'deki ilk protokolü imzalamaktan dolayı mutluluk duyuyorum. Bu protokolün hayırlı olmasını diliyorum. Hayırseverimiz Muhammet Serter'e, Dernek Başkanı Ömer  Tekinkaya'ya ve bu işin mimarlarından olan Pamukkale Belediye Başkanımız Avni Örki'ye hayra ortak olacağı için teşekkür ediyorum. Bu okul orada kaldığı sürece yapan ve yaptıran herkes dua alacaktır. İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze projeye öncü oldukları için ayrıca teşekkür ediyorum. Protokolümüz hayırlı uğurlu olsun" dedi.

23-07-202023-07-2020

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.