DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Maarif Müfettişleri Sene Başı Toplantısı

Maarif Müfettişleri 2014-2015 eğitim öğretim yılı planlama ve sene başı toplantısı gerçekleştirildi.
Maarif Müfettişleri Sene Başı Toplantısı

Maarif müfettişleri 2014-2015 eğitim-öğretim yılı sene başı toplantısı Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda yapıldı.

 

Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz’un başkanlık yaptığı toplantıya, Eğitim Müfettişleri Başkanı Musa Dinç ve maarif müfettişleri katıldı.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz toplantı açılışında yaptığı konuşmasında “Maarif müfettişlerimizi kurumumuzun en üstünde ve en saygın kişileri olarak görmekteyiz. Eğitim camiası olarak yüce bir kurumda görev yapmaktayız. Sizlerde kurumumuzun yüceliğinin ve saygınlığının devam etmesinde büyük roller üstlenmektesiniz. Yasa, yönetmelik ve etik ilkeler doğrultusunda rehberlik çalışmalarınızı sürdürerek okul ve kurumlarımızdaki çalışanlarımıza öncülük yapmak en önemli görevinizden. Bugünkü toplantıya yeni gelen müfettiş arkadaşlarımızla tanışmak ve varsa sizlerin görüş ve önerilerinizi almak için katıldım. En uç noktadaki okullarımıza ve öğretmenlerimize sizler vasıtası ile ulaşıyoruz. İlimizin eğitim çıtasını kalitesini geliştirip ve yükseltirken sizlerin desteklerini istiyorum. Kurumumuzda iyi-kötü kavramı yerine “farklı” kavramını yerleştirmenizi istiyorum. 2011 yılında temellerini attığımız “Başarı İzleme Projemizin” uygulanması ve sürdürülmesinde katkılarınız çok büyük. Çalışmalarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyor, yeni eğitim öğretim yılının başarılı bir şekilde geçmesini temenni ediyorum” dedi.

 

Toplantının devamında; 2013-2014 öğretim yılında yapılan çalışmalar, 2014-2015 eğitim öğretim yılında yapılacak olan çalışmalar ile rehberlik ve denetimlerde genel olarak dikkat edilecek hususlar ele alınarak değerlendirmeler yapıldı

           

 

 

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.