DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Erbakır Fen Lisesi Öğrencilerine Halı Saha

Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Erbakır Fen Lisesinin bahçesine yapılan halı sahanın açılışını yaptı.
Erbakır Fen Lisesi Öğrencilerine Halı Saha

Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Erbakır Fen Lisesinin bahçesine yapılan halı sahanın açılışını yaptı.

 

Açılış törenine Müdür Oğuz’un yanı sıra Şube Müdürü Vedat Balkaya, Merkezefendi İlçe Millî Eğitim Müdürü Adem Kılınç, Okul Aile Birliği Başkanı Dr. Sami Cebelli ve üyeleri, Okul Müdürü İbrahim Ekiz, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

 

Okul aile birliği ve veli katkıları ile 95 Bin Türk Lirasına mal olan halı saha, yapılan açılış töreni ile öğrencilerin hizmetine sunuldu.

 

Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz yaptığı konuşmasında  “ Erbakır Fen Lisesi öğrencileri olarak sizlere bundan daha güzel eserler layık. Siz bu ülkenin yarınlarında yönetici  ve  söz sahibi insanları olacaksınız. Bizim gözbebeği öğrencilerimizsiniz. Denizli’nin medar-ı iftiharı  Erbakır Fen Lisesine sadece böyle bir halı saha değil, model olabilecek eserler sunmak istiyoruz. Çabamız aynı zamanda tüm Denizli’mize bu hizmetleri sunabilmek. Erbakır Fen Lisemiz kabuğu kırmış bir okulumuz. Başarı anlamında söylenecek söz yok. Ama bu başarıyı geriye düşürmeden daha da yukarıya çıkarmak için inatla hırsla çalışmanız gerekiyor ki yeni başarılara imza atabilesiniz. Açılışını yaptığımız bu güzel eseri sizlere kazandıran başta okul müdürümüze, okul aile birliği başkanımıza ve ekibine ayrıca emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Değerli öğretmen arkadaşlarıma da sizlere verdikleri emeklerinden dolayı teşekkürlerimi iletiyorum.

 

Sevgili öğrenciler bu eserlere, okulunuza, pansiyonunuza ve eğitim alanlarınıza sahip çıkın. Bu hizmetler kolay yapılmıyor. Okul aile birliklerimiz ve okul yönetimlerimiz çok çalışarak ve çırpınarak bunları sizlere kazandırıyor. Sizden tek bir isteğimiz var o da çok çalışmanız. Sizler ilkeli birer insan ve başarılı öğrencilersiniz. Ülkemizin geleceği için hangi meslekte ve hangi makamda olacağınızı daha şimdiden belirleyin. Bu ülkenin sizlerin hizmetlerine ihtiyacı var. Hepinize başarılar dilerken yeni halı sahanızın da hayırlı uğurlu olmasını dilerim” dedi.

 

Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz konuşmasının ardından ilçe millî eğitim müdürü, şube müdürü, okul müdürü, okul aile birliği başkanı ve öğrencilerle birlikte halı sahanın açılış kurdelesini kesti.

 

Erbakır Fen Lisesi Öğrencilerine Halı Saha Erbakır Fen Lisesi Öğrencilerine Halı SahaErbakır Fen Lisesi Öğrencilerine Halı Saha

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.