DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürlüğümüzde Bayramlaşma

Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz Personeli ile Bayramlaştı
Müdürlüğümüzde Bayramlaşma

Kurban Bayramından sonraki ilk iş gününde Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz İl Millî Eğitim Müdürlüğü yöneticileri ve personeli ile millî eğitim müdürlüğü yemekhanesinde bayramlaştı.

 

Geçmiş Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum diyerek sözlerine başlayan Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz “bayram telaşı ve işlerin yoğunluğundan dolayı bayramlaşmayı tatil dönüşünde yapmak istedik. Siz değerli millî eğitim çalışanlarımızın gülen yüzü inşallah hep böyle kalır. Gelecek yıl da aynı şekilde aynı duygular içerisinde bu güzel bayramlarımızı kutlamak nasip olur. Hasta olan yakınlarınız varsa onlara da acil şifalar dilerim. Mesai saatleri içerisinde ve dışında sizlerle olan birlikteliğimizin ve dostluğumuzun bu şekilde devam etmesini yürekten diliyorum. Denizli Millî Eğitim Müdürlüğü çalışanları olarak sizlerle  her zaman iftihar ediyoruz. Denizli eğitim şehri. Bunun temel taşları sizlersiniz. Buradaki esas yükü çeken en alt kademedeki çalışanımızdan tutunda en üst kademedeki bakanlığımıza kadar bütün çalışma arkadaşlarımın emeği çok fazla. Sizlere ne söylesek azdır. Çalışmalarınızdan dolayı sizleri bir kez daha teşekkür ve takdir ediyorum. Bayramınızı kutlar, çalışmalarınızda başarılar dilerim” dedi.

 

Bayramlaşma konuşmasının ardından Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, tüm personel ile teker teker bayramlaşarak bayramlarını kutladı.

 

Törenin ardından bayramlaşmaya katılamayan engelli personellerin odalarına giderek bayramlarını kutlayan Müdür Oğuz  görevlerinde başarılar diledi.

 

 

 BayramlaşmaBayramlaşmaBayramlaşmaBayramlaşmaBayramlaşma

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.