DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitimde 2023 Vizyonu STK’lara Tanıtılıyor

Millî Eğitim Müdürlüğü 2023 Vizyonu tanıtım çalışmalarını STK’larla genişleterek sürdürüyor. 
Eğitimde 2023 Vizyonu STK’lara Tanıtılıyor

Millî Eğitim Müdürlüğü 2023 Vizyonu tanıtım çalışmalarını STK’larla genişleterek sürdürüyor.

 

Son olarak Ticaret Borsası toplantı salonunda Denizli Eğitim Derneği Yönetim Kurulu Başkanı ve Kurul üyelerinin katılımıyla bir toplantı gerçekleştirildi.

 

Toplantıda Denizli Eğitim Derneği Yönetim Kuruluna sunum yapan İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz: “Önümüzdeki 9 yılda Denizli’mizde bütün sorunlarını aşmış, eğitimdeki marka değerini yükselerek sürdürmüş bir eğitim ortamı için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu anlamda sorumluluk sahibi bütün STK’larla işbirliği yapmak istiyoruz. “ şeklinde konuştu.

 

 Derneğin Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim TEFENLİLİ “Millî Eğitim Müdürlüğünün bu çalışması heyecan verici, tüm imkânlarımızla bu projelerin arkasında yer almak isteğimizi bildirmekten memnuniyet duyuyoruz” dedi.

 

Ayrıca tanıtım toplantısında İl Millî Eğitim Müdürlüğünün Pamukkale Üniversitesi işbirliği ile 30-31 Ekim 2014 tarihinde PAÜ Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenleyeceği çalıştay hakkında da bilgi verildi.

 

Toplantı 2023 Vizyonu için öngörülen projelerin taslak sunumlarının izlenmesiyle sona erdi.

 

 

 

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.