DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Sporları Değerlendirme Toplantısı

Okul sporları 2014-2015 yeni sezon değerlendirme toplantısı Halk Eğitim Merkezinde yapıldı.    
Okul Sporları Değerlendirme Toplantısı

Okul sporları 2014-2015 yeni sezon değerlendirme toplantısı Halk Eğitim Merkezinde yapıldı.

 

Toplantıya İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu, Millî Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik Hizmetleri ve  Spor İl Müdürlüğü yöneticileri, ilçelerden gelen yöneticiler,  beden eğitimi öğretmenleri ile çeşitli dallarda yapılan ulusal müsabakalarda derece alan öğrenciler katıldı.

 

2014-2014  eğitim öğretim yılı okul sporları değerlendirme ve planlama çalışmalarının yapıldığı toplantıda konuşan İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz “Disiplin ve başarının tek ilacı spordur. Okullarımızda sağlıklı, centilmen, özverili, paylaşımı seven, ülkeyi seven bireyler yetiştirdiğimiz takdirde görevimizi yapmış sayılırız. İlimizde okullarımızda, semt sahalarımızda ve parklarımızda spor alanlarımız son derece iyi durumda bulunmaktadır. Yüzme havuzları konusunda da büyükşehir belediyemiz ve ilçe belediyelerimiz tarafından önemli çalışmalar yapılıyor. Bundan dolayı belediyelerimize çok teşekkür ediyorum. Beden eğitimi öğretmenlerimizden özverili çalışmalar bekliyorum. Sizler okullarımızda çok önemlisiniz. Çocuklarımızı stresten uzaklaştıran onların bedensel ve zihinsel gelişimini artıran kişilersiniz. Sizlere çalışmalarınızda başarılar dilerim” dedi.

 

Protokol konuşmalarının ardından ulusal düzeyde yapılan müsabakalarda birincilik alan öğrencilere İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu tarafından ödül verildi. Toplantının devamında Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu  katılımcılara sunu eşliğinde bilgilendirme yaptı.

 

 Okul SporlarıOkul SporlarıOkul SporlarıOkul SporlarıOkul Sporları

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.