DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vali Kocatepe´den Kaymakamlara İletişim Talimatı

Vali Şükrü Kocatepe, bugün düzenlenen toplantı ile Kaymakamlarla bir araya geldi ve ilçelerin sorunlarını dinledi.
Vali Kocatepe´den Kaymakamlara İletişim Talimatı

Kaymakamlara ilçelerindeki yatırımları yakından takip etmeleri talimatını veren Vali Kocatepe, vatandaşlarla iletişim konusuna da dikkat çekerek bu konuda özen gösterilmesini istedi. 

 

           Valilik toplantı salonunda düzenlenen toplantıya, Vali Şükrü Kocatepe, Vali Yardımcısı Ali Şanlıer, Merkezefendi Kaymakamı Şükrü Görücü, Pamukkale Kaymakamı Veysel Beyru, İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, İl Jandarma Komutanı Cengiz Yıldız, Kaymakamlar ve İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz katıldı.

 

            İlçe yatırımlarının ağırlıklı olarak görüşüldüğü toplantıda, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, 2015 yılında yapılacak olan eğitim yatırımları ile ilgili olarak bilgi verdi. e-imza ile ilgili ilçe milli eğitim müdürlükleri ile yazışmaların bundan sonra online olarak yapılacağı bilgisini de katılımcılarla paylaşan Oğuz, İlçe Kaymakamlarına bu konuyla ilgili bilgi verdi.

 

          İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz’un konuşmasının ardından ilçelerin emniyet ve asayiş hizmetleri, devam eden yatırımlar, vatandaşlara götürülen hizmetler masaya yatırıldı. Vali Kocatepe ilçe ziyaretleri sırasında tespit ettiği sorunlarla ilgili Kaymakamlarla bilgi paylaşımı yaparak kurumlarla koordineli, uyumlu ve birlikte hareket etmenin önemine dikkat çekti. 

 

 

          Valilik, Kaymakamlıklar, İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri yazışmaların e-devlet kapsamında elektronik ortamda yapılacağını, böylece e-İçişleri Otoban Projesine entegre olan kurumların evraklarının paraf ve imza işlemleri için farklı kurumların elektronik belge yönetim sistemlerinin kullanılması gerekmeyeceğini, bunun da hem zamandan hem de malzemeden tasarruf sağlayacağını belirten Vali Kocatepe, bu konuda ilgili kurum amirlerinin hassasiyet göstermelerini istedi. Kaymakamlardan, vatandaşlarla iletişim konusuna da özen göstermelerini isteyen Vali Kocatepe, yatırım hizmetlerinin yakından takip edilmesi talimatını verdi.

 

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.