DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Akademisyenleri Ağırladı

Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz Akademisyenleri Ağırladı
Müdürümüz Akademisyenleri Ağırladı

İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz kendisini ziyarete gelen  PAÜ Eğitim Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Ali Rıza Erdem, Yardımcıları Doç.Dr. Tahir Kodal ve Yrd. Doc. Dr. Selçuk Şimşek ile Eğitim Enstitüsü Müdürü Prof.Dr. Ramazan Baştürk,  yardımcıları Doç.Dr. Necla Köksal, Yrd. Doç.Dr. Sibel Duru ve Yabancı Diller Eğitim Anabilim Dalı İngiliz Dili Eğitimi Bölüm Başkanı Doç.Dr. Demet Yaylı’yı makamında ağırladı.

 

Denizli ilinin eğitim kalitesinin artırılması, eğitim fakültesi ile ortak çalışmalar yapılması ve ilimizde görevli öğretmenlerin mesleki gelişimlerinin sağlanması açısından yapılacak çalışmaların değerlendirildiği ziyarette konuşan Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz  “Birbirinden değerli hocalarımızın yaptığı ziyaretten büyük memnuniyet duydum. Üniversitemiz ile çok güzel çalışmalara imza atıyoruz. Eğitimin kalitesinin artırılması adına yaptığımız çalışmalarda bize büyük destek veriyorlar. Üniversitemizin ve akademisyenlerimizin arkamızda olduğunu bilmek bize güç veriyor. Bugün de yeni bir iş birliği protokolü şekillendiriyoruz. Bu son çalışmamızla Pamukkale Üniversitemizden ve diğer üniversitelerimizden alanında uzman ve deneyimli hocalarımız öğretmenlerimizle iki günlüğüne bir araya gelecek. Bu seminerler branşlar bazında olacaktır. Böylelikle öğretmenlerimiz branşlarında zirvede olan akademisyenlerle bir araya gelecek ve onların deneyim ve birikimlerinden yararlanma fırsatını yakalayacaklardır” dedi.

 

Pamukkale Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı ve Enstitü Müdürü ve yardımcılarına yapacak oldukları bu değerli çalışmalardan dolayı çok teşekkür ettiğini belirten Müdür Oğuz “Şehrimizde böyle köklü bir üniversitenin olması bizim açımızdan, eğitim camiası açısından ve Denizliler için büyük bir şanstır” dedi.

 

Pamukkale Üniversitesi ve İl Millî Eğitim Müdürlüğü arasındaki işbirliği protokolü ilk etapta İngilizce öğretmenlerine yönelik üniversite ve millî eğitim müdürlüğü ayağı olarak iki günlük gerçekleştirilecek. Sonrasında diğer branş öğretmenlerine yönelik seminerler devam edecektir.

 

 

 

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.