DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Denizli´deki Okulların Boyanması Amacıyla Protokol İmzalandı

Denizli´deki Okulların Boyanması Amacıyla Protokol İmzalandı 
Denizli´deki Okulların Boyanması Amacıyla Protokol İmzalandı

Ülkemizin önde gelen boya üreticilerinden biri olan ve Fiili Boya markasıyla faaliyet gösteren Betek Boya ve Kimya Sanayi A.Ş. tarafından, "Eğitime %100 Katkı Projesi" çerçevesinde, Denizli´deki İl Milli Eğitim Müdürlüğü´ne bağlı okulların boya ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla 150 ton boya hibe edildi. Yapılan hibe için Valilik binasında protokol imza töreni gerçekleştirildi.

 

Valilik Toplantı salonunda gerçekleştirilen imza törenine Valimiz Şükrü Kocatepe, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Betek Boya ve Kimya Sanayi A.Ş.adına Denizli Bölgesi Satış Şefi Serkan Pehlivanlar ve Betek Boya Denizli Distribütörü Osman Zorlu katıldı.

 

İl Milli Eğitim Müdürlüğü´ne bağlı okulların boya ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla Betek Boya ve Kimya Sanayi A.Ş. tarafından yapılan yardımdan dolayı şirket temsilcileri nezdinde şirket sahibi, yöneticileri ve çalışanlarına teşekkür eden Valimiz Şükrü Kocatepe; "Bugün Serkan Pehlivanlar kardeşimizle Betek Boya ve Kimya Sanayi A.Ş. adına, İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze bağlı okullara 150 ton çeşitli renklerde iç ve dış cephe boyası hibe etmelerinin münasebetiyle bu protokol imza törenini düzenledik. Ben Değerli Serkan Pehlivanlar kardeşimize ve şirketin çok değerli mensuplarına çok teşekkür ediyorum. Allah razı olsun. Allah ömürlerine ve kazançlarına bereket ihsan eylesin diyorum. İl Milli Eğitim Müdürümüz Mahmut Oğuz Bey´in gayreti ve İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün çok değerli şube müdürleri, okul müdürleri, öğretmenleri ve çalışanları, Denizlimizin milli eğitimde en üst seviyeye ulaşması, başarılı olması, Türkiye´de söz sahibi olması ve en ön sıralarda yer alması konularında büyük bir gayret içerisindeler. Ben bu nedenle kendilerine tebriklerimi sunuyorum. İnşallah bazı semtlerimizdeki sınıf mevcutlarının yüksek olması ve normal öğretime geçilememesi gibi problemlerimizin, hayırseverlerimizin, sanayicilerimizin, işadamlarımızın desteği ile kısa zamanda çözüleceğine inanıyorum. Bugüne kadar katkıda bulunan hayırseverlerimize, emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Serkan Pehlivanlar kardeşimize de bugünkü bağışından dolayı da ayrıca teşekkürlerimi sunuyor hayırlı olsun diyorum" dedi.

 

Konuşmaların ardından protokole imzalar atılırken günün anısına fotoğraf çektirildi.

 

 

İmzalanan protokol çerçevesinde Betek Boya ve Kimya Sanayi A.Ş. tarafından Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğü´ne 800 bin TL değerinde, muhtelif renklerde 150 ton (150.000 kg.) iç cephe, dış cephe ve yağlı boya hibe edildi.

Betek Boya Protokolü

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.