DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Denizli Valisi Şükrü Kocatepe Hayıeseverler İle Biraraya Geldi

Valimiz Şükrü Kocatepe, İlimizde eğitime katkıda bulunan eğitim gönüllüleri hayırseverlerimiz onuruna verdiği yemekli tanışma ve istişare toplantısında bir araya geldi. 
Denizli Valisi Şükrü Kocatepe Hayıeseverler İle Biraraya Geldi

Valimiz Şükrü Kocatepe, İlimizde eğitime katkıda bulunan eğitim gönüllüleri hayırseverlerimiz onuruna verdiği yemekli tanışma ve istişare toplantısında bir araya geldi.

 

Polisevinde düzenlenen ‘Tanışma ve İstişare Toplantısına’, Valimiz Şükrü Kocatepe, Denizli Milletvekilleri Mehmet Yüksel ve Bilal Uçar, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Vali Yardımcıları Ali Şanlıer ve İsmail Soykan, Merkezefendi Kaymakamı Şükrü Görücü, Pamukkale Kaymakamı Veysel Beyru, İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, DSO Başkanı Müjdat Keçeci, Denizli OSB Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Uslu ile hayırseverler katıldı.

 

Etkinlikte İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, İlimizdeki Milli Eğitim çalışmaları hakkında teknik ve genel bilgiler verdi. Hayırseverler tarafından yaptırılan okulları da tanıtan Oğuz, ihtiyaç duyulan bölgelerdeki derslik ve okullar hakkında da katılımcıları bilgilendirdi.

 

Denizlili hayırseverlerin başta eğitim olmak üzere birçok alanda Türkiye’ye örnek olduğunu vurgulayan Valimiz Şükrü Kocatepe ise, “Bu tanışma ve istişare yemeğimizi şereflendirdiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum. Sizler sadece Denizlimize işveren, aş veren ve yine Denizli ekonomimize katkıda bulunan sanayici ve iş adamları değil, aynı zamanda ülkemiz ekonomisine katkıda bulunan, ülkemiz ihracatına çok büyük emekleri geçen çok değerli sanayici ve işadamlarımızsınız. Bunların yanında tabi birde özellikle fahri olarak özel katılarak Denizlimizin eğitimine, öğretimine, kültürüne, ekonomisine her türlü destek veren omuz veren hayırseverlerimizsiniz. Bu yönden biz sizlere bu güne kadar yaptığınız hizmetlerden dolayı şükran duygularımızın ifadesi amacıyla bu yemeği düzenledik. Teşrif ettiğiniz için de çok mutlu olduğumu ifade etmek istiyorum. Çok yakın geçmişte Orhan Abalıoğlu’nun daha önceki yaptığı okullara ek olarak 4 okul daha yapma kararı aldı. Bu nedenle ben özellikle kendilerine şükranlarımı sunuyorum. Sizlerin Denizli’ye çok büyük katkıları var. Bunlar ebediyen unutulmayacak. Hatırlanacak. Büyükşehir Belediye Başkanımız ve Büyükşehrimizin de yine Denizlimizin eğitiminde, öğretimde tüm alanlardaki hizmetlerde büyük katkıları var. Sadece kendi görev alanıyla ilgili değil diğer konularda da büyük destekleri var. Ben onlara da teşekkürlerimi şükranlarımı sunuyorum. Yine Sayın Milletvekillerimiz, kamu yatırımları, devlet hizmetlerinin Denizli’ye gelmesinde Ankara’da Denizli ile merkezi hükümet arasındaki köprüyü sağlamada, sadece kendi yasama görevinde değil ama onu yaparken de fahri olarak Denizlimize hizmet etme gayreti içindeler. Bu yüzden ben onlara başta Ekonomi Bakanımız Sayın Nihat Zeybekci olmak üzere Sayın Milletvekillerimize de şükranlarımı sunuyorum” dedi.

 

 

Valimiz Şükrü Kocatepe ve Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, etkinlik sonrası hayırseverlere katılımlarından dolayı teşekkür ederek uğurladılar.

 

Hayırsever YemeğiHayırsever YemeğiHayırsever YemeğiHayırsever YemeğiHayırsever Yemeği

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.