DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hayırsever İşadamları Ziyaret Edildi

Hayırsever İşadamları Ziyaret Edildi
Hayırsever İşadamları Ziyaret Edildi

Valimiz Şükrü Kocatepe tarafından geçtiğimiz hafta Denizlili hayırseverlerimiz onuruna düzenlenen Milli Eğitim İstişare ve Tanışma yemeği düzenlenmişti. Yemekte İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz tarafından katılımcılara Denizli eğitim-öğretim hizmetleri ve bu konuda yaşanan sıkıntı ve çözüm önerileri ile ilgili bilgi aktarımı yapılmıştı.

 

Yemekte yapılan bilgilendirmenin ardından söz alan Denizlili hayırseverler eksikliklerin giderilmesi amacıyla gerekli desteği vermeye hazır olduklarını söylemeleri üzerine Valimiz Şükrü Kocatepe bugün Hayırsever İşadamları Nihat Kömürcüoğlu ve Yasin Tokat’ı ziyaret etti.

 

İlk olarak Kömürcüoğlu Mermer’in sahibi Hayırsever İşadamı Nihat Kömürcüoğlu’nu ziyaret eden Valimiz Şükrü Kocatepe, burada Hayırsever İşadamıyla bir süre görüştü. Hayırsever İşadamı Kömürcüoğlu’nun daha önce babası Hacı Hasan Kömürcüoğlu’nun adını taşıyan Ortaokulu yaptırması ve eğitime verdiği desteklerden dolayı Nihat Kömürcüoğlu’na teşekkür eden Valimiz Şükrü Kocatepe, mermer fabrikasını gezerek bilgi aldı.

 

Valimiz Şükrü Kocatepe daha sonra Pamukkale Şarapçılık Paz. Tic. Ltd. Şti.’nin sahibi Hayırsever İşadamı Yasin Tokat’ı ziyaret etti. Ziyaretinde, Denizlili hayırseverlerin bugüne kadar eğitime verdikleri desteğe değinen Valimiz Şükrü Kocatepe, Denizlili Hayırseverlerin dün olduğu gibi bugünden sonra da eğitime destek vereceklerine inancının tam olduğunu söyledi. 

 

Ziyaretlerde Valimiz Şükrü Kocatepe’ye Pamukkale Kaymakamı Veysel Beyru ve İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz’da eşlik etti.

 

 hayırsever ziyaretihayırsever ziyareti

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.