DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Formatörler Başarı Belgesi ile Ödüllendirildi

FATİH Projesi Kapsamında yaptıkları çalışmalardan dolayı İl Formatörlerine Başarı Belgesi verildi
Formatörler Başarı Belgesi ile Ödüllendirildi

“FATİH Projesi” kapsamında ilimizde bugüne kadar yaptıkları özverili ve başarı çalışmalarından dolayı Bilgisayar İl Formatörlerine Başarı Belgelerini  Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz verdi.

 

Millî Eğitim Müdürlüğü Makamında gerçekleştirilen belge töreninde Müdür Yardımcısı Şener Bayram ve il formatörleri hazır bulundu.

 

Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz belgeleri vermeden önce yaptığı konuşmasında “ FATİH Projesi kapsamında ve bilgi işlem alanında yaptığınız olağan üstü çalışmalardan dolayı başta Müdür Yardımcımız Şener Bayram ve sizlere ayrı ayrı teşekkür ediyorum. başarılı ve özverili çalışmalarınızın devamını diliyorum. Millî Eğitim camiası olarak teknolojik alanda da önemli çalışmalara imza atmaktayız. Göstermiş olduğunuz başarıdan dolayı sayın valimizin imzaladığı  başarı belgelerini sizlere takdim ediyor ve başarılar diliyorum” dedi.

 

Bilindiği üzere bilgi ve iletişim teknolojilerinin eğitim sürecinin temel araçlarından birisi olması ve öğrenci, öğretmen ve eğiticilerin bu teknolojileri etkin kullanımının sağlanması amacıyla 22 Kasım 2010 tarihinde “FATİH Projesi” başlatıldı.

 

Millî Eğitim Bakanlığı’nın Stratejik Planı ve Bilişim Teknolojileri (BT) Politika Raporunda yer alan hedefler doğrultusunda planlanan FATİH Projesi kapsamında Türkiye genelindeki bütün resmî okullara çok fonksiyonlu yazıcı ile bütün dersliklere etkileşimli tahta ve kablolu internet bağlantısının sağlanması, her öğretmene ve ortaöğretim düzeyindeki öğrencilere tablet bilgisayar verilmesi hedeflenmiştir. Öğretim programlarının güncellenmesi, etkin dijital eğitim içeriklerinin öğrencilere ve öğretmenlere ulaştırılması; Bilişim Teknolojilerinin eğitim süreçlerinde etkin kullanımına yönelik öğretmen eğitimlerinin yapılması da projenin önemli hedeflerindendir.

 Başarı Belgesi Alan Formatörler

1-Mehmet Ceylan

2-Mustafa Öğretir 

3-Veysel Kırşan

4-Osman Adak

5-Mustafa Tokdemir

6-Serdar Türkmen

7-Birtan Yıldız

8-Ersin Başkonyalı

 Formatör Başarı Belgesi

 

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.