DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Stratejik Planlama Üst Kurulu Bilgilendirme Toplantısı

Denizli İl Millî Eğitim Müdürlüğü 2015-2019 Stratejik Plan çalışmaları başladı.
Stratejik Planlama Üst Kurulu Bilgilendirme Toplantısı

Denizli İl Millî Eğitim Müdürlüğü 2015-2019 Stratejik Plan çalışmaları başladı.

 

Denizli İl Millî Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda, İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz başkanlığında yapılan toplantıya maarif müfettişleri başkanı, müdür yardımcıları ve şube müdürlerinden oluşan Stratejik Planlama Üst Kurulu üyeleri katıldı.

 

Strateji Plan çalışmalarının açılış konuşmasında stratejik planın önemine değinerek tüm birimler olarak kurumumuzun gelecek yıllardaki başarısında bu planların önemli olduğunu vurgulayan Müdür Oğuz “  Denizli eğitiminin üst düzey yöneticileri olarak önümüzdeki  5 yılımızı kurgulamak için hareket halindeyiz. Uzun vadeli, mükemmel ve kusursuz bir stratejik plan hazırlayarak hedeflerimizi tek tek tutturmalıyız” dedi.

 

Toplantıda daha önce yayımlanan İl Millî Eğitim Müdürlüğü Durum Analizi Raporu, MEB Stratejik Plan Taslağı ve Denizli Eğitiminde Hedef 2023 Eylem Planı Çalıştayı Raporu incelendi.

 

Müdürlük birimlerinin 2015-2019 Stratejik Planı için hedef ve stratejiler belirlemeleri konusunda Ar-Ge Birimince bilgilendirme yapıldı.    

 

 

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.