DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğretmen Akademisi Vakfı ile İşbirliği Protokolü İmzalandı

İlimizde görev yapan yönetici ve öğretmenlerin mesleki gelişimlerine yönelik hizmetiçi eğitimlerin düzenlenmesi amacıyla Öğretmen Akademisi Vakfı (ÖRAV)’la protokol imzalandı.
Öğretmen Akademisi Vakfı ile İşbirliği Protokolü İmzalandı

İlimizde görev yapan yönetici ve öğretmenlerin mesleki gelişimlerine yönelik hizmetiçi eğitimlerin düzenlenmesi amacıyla Öğretmen Akademisi Vakfı (ÖRAV)’la protokol imzalandı.

 

Denizli İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz’un makamında gerçekleşen protokol töreninde Şube Müdürü Ramazan Yılmaz, ÖRAV Yönetim Kurulu Üyesi Volkan Bal, Örav Denizli kısmı zamanlı eğitmenleri Hoşeda Ebru Kaynar, Aytekin Kılınç ile vakıf üyesi Göksel Karabulut ile hazır bulundu.

 

İmza töreni öncesi konuşan Müdür Oğuz “Öğretmen Akademisi Vakfı ile birlikte işbirliği protokolü imzalamak için bir araya geldik. Protokolümüzün özünde öğretmenlerimizin mesleki anlamda bilgi, deneyim, beceri ve kişisel olarak kendilerini geliştirmeleri için eğitimleri kapsamaktadır. Öğretmenliğin her ortamda her platformda değer verilen yüce bir meslek olduğunu hepimiz biliyoruz.  Kurumumuzda görevli tüm öğretmenlerimiz alanlarında uzman ve yeterli düzeydeler. Çağımızda her geçen gün yeni öğretme metotları ve teknikleri geliştirilmekte. Biz de bunları hızlı bir şekilde arkadaşlarımıza iletmek zorundayız. Bireysel olarak düşünecek olursak bazı konularda mutlaka kendimizi geliştirmeye ihtiyacımız vardır. Vakfımızın yöneticilerinden Volkan Bey ve ekibi ile protokolümüzü imzalayacağız. Ben inanıyorum ki protokol ile birlikte yapılan çalışmaların sonunda öğretmen arkadaşlarımızın her birinin bu tür çalışmaların tekrarı olması konusunda ısrarları olacak. Yaptığımız her çalışmayla Denizli’deki eğitimin kalitesinin ve niteliğin artırılmasını hedefliyoruz” dedi.

 

Öğretmen Akademisi Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Volkan Bal konuşmasında “öğretmenlerimizin mesleki ve kişisel gelişimini desteklemek için elimizden geldiği kadar hizmet vermeye çalışıyoruz. Denizli’de de bu alanda çalışmalar yapmaya fırsat tanıdığınız için teşekkür ederiz” dedi.

 

Yapılan protokol kapsamında yönetici ve öğretmenlere Öğrenen Lider Öğretmen, Eğitim Yöneticisi Geliştirme Programı (EYGEP), Çözüm Odaklı İletişim, Öğretmenin Kimyası başlıklı eğitimler verilecek.

 

 ÖRAV İşbirliği ProtokolüÖRAV İşbirliği Protokolü

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.