DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hacı Hasan Ali Kömürcüoğlu Ortaokuluna Hayırseverimizden Bilgisayar Teknoloji Sınıfı

Hacı Hasan Ali Kömürcüoğlu Ortaokuluna Hayırseverimizden Bilgisayar Teknoloji Sınıfı
Hacı Hasan Ali Kömürcüoğlu Ortaokuluna Hayırseverimizden Bilgisayar Teknoloji Sınıfı

İlimiz Merkezefendi İlçesi Hacı Hasan Ali Kömürcüoğlu Ortaokuluna  Hayırsever İşadamı Nihat Kömürcüoğlu 21 adet bilgisayar bağışlayarak Bilgisayar Teknoloji Sınıfını yeniledi.

 

Okulda yapılan törenle yenilenen BT Sınıfının açılışı yapıldı. Açılışa Merkezefendi Kaymakamı Şükrü Görücü, İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Hayırsever İşadamı Nihat Kömürcüoğlu, Maarif Müfettişleri Başkanı Musa Dinç, Başkan Yardımcısı Erol Al, Müdür Yardımcısı Mustafa Özevcimen, Şube Müdürleri Mustafa Vural ve İlhami Taylan, ilçe millî eğitim müdürlüğü yöneticileri, okul müdürü, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

 

Hayırsever İşadamı Nihat Kömürcüoğlu’na yaptığı katkılardan dolayı Merkezefendi Kaymakamı Şükrü Görücü ve Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz tarafından Denizli Valisi Şükrü Kocatepe imzalı teşekkür belgesi takdim edildi.

 

Hayırsever İşadamı Nihat Kömürcüoğlu konuşmasında “Babamızın yaptırmış olduğu okulda küçük katkılar ve ilavelerle mutlu oluyoruz. Babamızı böylelikle yâd etmiş oluyoruz. Bugün vermiş olduğunuz plaket  bize onur verdi. Ben ve oğullarımla kendi adımıza bir eğitim kurumu yaptırmak istiyoruz. İleri de böyle bir okulumuz olması duasıyla teşekkür ediyorum” dedi.

 

Denizli İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz konuşmasında “Hayırseverimiz Nihat Bey’e içtenlikle teşekkür ediyorum. kendi şahsımda tüm hayırseverlerimize de teşekkür ediyorum. Tek amacımız okul yapılması değil. Donanım anlamındaki katkılar da çok önemli ve bizi mutlu ediyor. Her bireyin her hayırseverin bize yaptığı katkı eğitim camiası olarak bizi adeta sevince boğuyor. Hayırseverimizin kazancı inşallah bol olur ve kendisinin söylediği gibi eğitim camiasına bir okul daha kazandırır” dedi.

 

Konuşmaların ardından Ortaöğretime Geçiş Sınavında okulda dereceye giren  ilk üç öğrenciye belgeleri ve hediyeleri protokol tarafından verildi. Ayrıca tüm öğretmen, öğrenci ve velilerin katılımı ile okulda  keşkek günü etkinlikleri yapıldı.

 

 

 

 Hacı Hasan Kömürcüoğlu OrtaokuluHacı Hasan Kömürcüoğlu OrtaokuluHacı Hasan Kömürcüoğlu OrtaokuluHacı Hasan Kömürcüoğlu OrtaokuluHacı Hasan Kömürcüoğlu Ortaokulu

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.