DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Denizli Valisi Şükrü Kocatepe, Yüzme Şampiyonasında Birinci Olan Sporcuyu Ödüllendirdi

Denizli Valisi Şükrü Kocatepe, Yüzme Şampiyonasında Birinci Olan Sporcuyu Ödüllendirdi
Denizli Valisi Şükrü Kocatepe, Yüzme Şampiyonasında Birinci Olan Sporcuyu Ödüllendirdi

17-21 Aralık 2014 tarihlerinde İstanbul TYF Tozkoparan yüzme havuzunda gerçekleştirilen Türkiye Kısa Kulvar Yüzme Şampiyonasında 15-16 Yaş yarışlarında iki birincilik alan Doğukan Tunceroğlu, Valimiz Şükrü Kocatepe tarafından ödüllendirildi.

 

Valilik Makamında gerçekleşen ödül törenine Valimiz Şükrü Kocatepe’nin yanı sıra İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz ve TEV Anadolu Lisesi 10. Sınıf öğrencisi Doğukan Tunceroğlu ile babası Mehmet Tunceroğlu katıldı.

 

Aynı zamanda Pamukkale Üniversitesi Yüzme Spor Kulübü sporcusu olan Doğukan Tunceroğlu’nu başarısından dolayı tebrik eden Valimiz Şükrü Kocatepe, “Bu başarı Denizli için bir gurur. Spor alanlarında bu tür başarıların artarak devam etmesini temini ediyorum. Sporcumuz derslerinde de başarılışmış. Spor yapan öğrenciler derslerinde de başarılı oluyorlar. Atalarımızın da söylediği gibi ‘Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur’ sözü boşuna değil. Sporcu ruhu disiplinli yaşamaktır. Akşam erken yatıp sabah erken kalkmak vücudun zinde olması için çok önemli. Doğukan evladımızı ideal bir insan ideal bir öğrenci olarak görüyoruz. İnşallah bu prensipli yaşantısını ömür boyu devam ettirir. Derslerinde de başarıları devam eder” dedi.

 

 

Valimiz Şükrü Kocatepe konuşmasının ardından şampiyon sporcuyu ‘Tam Altın’ ile ödüllendirdi.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.