DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl İstihdam Kurulu 2015 Yılı I. Olağan Toplantısı Yapıldı

İl İstihdam Kurulu 2015 Yılı I. Olağan Toplantısı Yapıldı
İl İstihdam Kurulu 2015 Yılı I. Olağan Toplantısı Yapıldı

İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu (İİMEK) 2015 Yılı 1. Olağan Toplantısı Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

 

Vali Şükrü Kocatepe başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, Denizli Sanayi Odası Başkanı Müjdat Keçeci, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, İŞ-KUR İl Müdürü Feridun Giresun, Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Sefa Gökalp, Ticaret İl Müdürü Abdullah Hasyıldırım, GEKA Genel Sekreteri Süleyman Alata ve kurulun diğer üyeleri katıldı.

 

Toplantı, Denizli Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Feridun Giresun’un sunumu ve tekliflerinin görüşülmesi ile başladı. Daha sonra, “Engelli ve Eski Hükümlü Çalıştırmayan İşverenlerden Tahsil Edilen İdari Para Cezalarını Kullanmaya Yetkili Komisyona Dair Yönetmelik”  kapsamında Engelli Proje Başvuruları değerlendirilerek Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğüne gönderilmesi görüşüldü.

 

Daha sonra Çalışma ve İş Kurumu Denizli İl Müdürlüğünce hazırlanan ve Pamukkale Üniversitesinin de ortak olduğu, Güney Ege Kalkınma Ajansı(GEKA) tarafından onaylanan proje kapsamında Kurum bünyesinde  bedensel engelli işçiler için kurulacak Test Merkezi hakkında bilgilendirme yapıldı.

 

 

İl Milli Eğitim İl İstihdam Mesleki Kurul Toplantısıİl İstihdam Mesleki Kurul Toplantısıİl İstihdam Mesleki Kurul ToplantısıMüdürü Mahmut Oğuz’un sunumu ve tekliflerinin görüşülmesinin ardından mesleki ve teknik eğitim veren okullarla ilgili olarak yeni ‘alan/dal açılması/kapatılması’ teklifleri değerlendirildi.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.