DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim Yöneticilerine Protokol ve Nezaket Kurallar Semineri

Eğitim Yöneticilerine Protokol ve Nezaket Kurallar Semineri
Eğitim Yöneticilerine Protokol ve Nezaket Kurallar Semineri

Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğünce  Merkezefendi ve Pamukkale  ilçelerinde görevli okul müdürleri ile tüm şube müdürlerine Protokol ve Nezaket Kuralları Semineri düzenleniyor.

 

Namık Kemal Ortaokulu, Doğan Demircioğlu Emsan İlkokulu ve Arif Yalınkaya İlkokulunda olmak üzere Üç ayrı grupta gerçekleştirilen seminerin açılışına Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz katıldı.

 

Seminerin açılış konuşmasını yapan İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz protokol ve nezaket kurallarının kurumlarını temsil eden yöneticilerin sahip olması gereken vasıflar arasında olduğunu hatırlatarak tüm idarecilerin bu konuda öğretmen ve öğrencilere örnek olması gerektiğini söyledi.

 

Yarıyıl tatilinde beş gün süreyle devam edecek olan seminerlerde nezaket kuralları, makam, tören, ziyaret ve davetlerde protokol kuralları, İmaj ve giyimde protokol kuralları konuları anlatılacak.

 

Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz seminer sonunda okul müdürleri ile öğretmenler odasında bir araya gelerek burada dönem arasında yapılacak çalışmalar ve planlalar hakkında bilgiler aldı.

 

 

 

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.