DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Özel Okul Müdürleri Toplantısı

Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz Özel Okul Müdürleri İle Bir Araya Geldi
Özel Okul Müdürleri Toplantısı

İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz Merkezefendi ve Pamukkale İlçesindeki özel okul müdürleri ile bir araya geldi.

 

2014-2015 eğitim öğretim yılı yarıyıl tatilinde eğitimin paydaşları ile bir araya gelerek değerlendirmelerde ve görüş alış verişinde bulunan Müdür Oğuz son olarak Denizli TED Kolejinde özel öğretim okulları müdürleri ile toplantı yaptı.

 

Toplantıya Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Müdür Yardımcıları Şener Bayram ve Mustafa Özevcimen, merkezefendi ve pamukkale ilçeleri millî eğitim müdürleri ile özel öğretim okulları müdürleri katıldı.

 

Toplantının açılış konuşmasında konuşan Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz “Sizlerin sorunlarını ve size aktarmak istediklerimizi paylaşmak için bir araya geldik. İlimizde resmi ve özel okullarımız bir bütündür. Özel veya vakıf okulu olsun hepsi bizim kurumlarımızdır. Sizlere olan sevgimiz güvenimiz her zaman olduğu gibi çok yüksek. Bu ülkenin yavrularını bilgili ve kültürlü olarak yetiştirmek için çalışıyorsunuz. Okullarımız başarılı olabilmek için adeta birbirleri ile yarışıyorlar.

 

Okullarda Olmazsa Olmazımızın Başında  Hijyen Gelmektedir

 

Kurumlarımızda olmazsa olmazlarımız arasında en önem verdiğimiz husus hijyendir. Eğitim öğretim faaliyetlerini yürütürken en değerlimiz olan çocuklarımıza sahip çıkabiliyorsak, onları eğitim yuvalarına güvenli bir şekilde gidip gelmesini sağlıyorsak, okullarını sağlıklı ve güvenli ortamlar haline getirip eğitebiliyorsak ve sosyal faaliyetlerini gerçekleştirebiliyorsak görevimizi yerine getirdiğimize inanıyoruz.

 

Ekibimizle eğitim alanında  her konuyu titizlikle masaya yatırıyoruz

 

İlimiz eğitimini daha üst noktalara taşımak için ekibimle birlikte sürekli müzakerelerde bulunarak hemen hemen her konuyu titizlikle masaya yatırıyoruz. Şanslı bir ilde görev yaptığımıza inanıyorum. İlimizde eğitim söz konusu olduğunda bakanımız, milletvekillerimiz, valimiz, yerel yönetimlerimiz, sivil toplum örgütlerimiz ve hayırseverlerimiz tereddütsüz destek veriyorlar.  Bu destekler bizi güçlendiriyor ve her geçen gün performansımızı artırıyor.

 

Denizli Hayırseverler Şehri

 

Denizli güzelliklerle dolu bir şehir. Denizli Hayırseverler şehri. İlimizin eğitim aşıkları siz çocuklarımızı iyi yetiştirin biz her şeyi yapmaya hazırız diyorlar. Kamuoyu her platformda bize bu mesajı veriyor. 8 aylık görev sürem içerisinde 22 protokol imzalandı. Tüm bunlar Denizli’deki hayırsever güzel insanların sağ duyusu sayesinde gerçekleştirildi.

 

İlimizde yaklaşık 750 kurumumuz var ve her biri birer özel okul, fen lisesi, Anadolu lisesi değil. Bizi geneli ele alarak ilçelerimizdeki en ücra mahallelerdeki okullarımızı da aynı kefeye koyarak masaya yatırıyoruz.

 

Hemen Hemen Her Okulumuzda Eğitim Adına Yenilikler ve Güzellikler Görmekteyiz

 

Öğretmenlerimizin çalışmaları takdire şayan. Hemen hemen gittiğimiz her okulda eğitim adına yenilikler ve güzel örnekler görüyoruz. Bu da gösteriyor ki bizim söylemlerimiz mesajlarımız çok iyi algılanmış. Başarıyı artırmak adına özel okul olsun resmi okul olsun güzel örnekleri yayıp bir bütün olarak uygulamak istiyoruz. İlimizin tek projesi olan Başarıyı İzleme Projemizi adım adım takip etmelisiniz.

 

Devletimizin teşvikleri ile son zamanlara da özel okul sayıları artıyor. Bunun bizim için ayrıca bir artı olduğuna inanmaktayım. Böylelikle rekabet artacak ve bununla birlikte kalite ve başarıda ardından gelecektir” dedi.

 

 

 

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.