DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hayırseverler Ortaokulu´na Bir Destek De Hayırsever İsmail Hakkı Gerelioğlu’ndan Geldi

Hayırseverler Ortaokulu´na Bir Destek De Hayırsever İsmail Hakkı Gerelioğlu’ndan Geldi
Hayırseverler Ortaokulu´na Bir Destek De Hayırsever İsmail Hakkı Gerelioğlu’ndan Geldi

Denizlili Hayırsever İşadamı İsmail Hakkı Gerelioğlu, Merkezefendi İlçesi Servergazi Mahallesinde 3 milyon liraya mal olması planlanan ve imece usulü ile yapılacak olan ‘Hayırseverler Ortaokulu’na 100 bin lira bağışta bulundu. Hayırsever Gerelioğlu’nun ismi yaptırılacak olan okuldaki bir sınıfa verilecek.

 

Valilik Toplantı Salonunda düzenlenen protokol imza törenine Valimiz Şükrü Kocatepe, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz ve Hayırsever İşadamı İsmail hakkı Gerelioğlu katıldı.

İmza töreninde konuşan Hayırsever İşadamı İsmail Hakkı Gerelioğlu;"Sayın Valim ile İl Milli Eğitim Müdürüm Denizlinin belli bölgelerinde ortaokul ve derslik anlamında eksikler olduğunu söylemişti. Bu anlamda Zümrüt Mahallesinde 24 derslikli bir ortaokulu sınıf sınıf imece yöntemiyle katılma projesinden bahsettiler. Biz de bu projede yer almak istedik. Bu kentte doğduk, yetiştik bu kente borcumuz var diye düşünüyoruz. Böyle bir projede yer almaktan onur duyuyorum. Bu konudaki çabalarından dolayı Sayın Valimize ve İl Milli Eğitim Müdürümüze, firmam ve çalışma arkadaşlarım adına teşekkür ederim."dedi.

 

Valimiz Şükrü Kocatepe ise şunları söyledi; “Bugün Hayırseverler Ortaokulu ile ilgili açtığımız kampanyaya Sanayici İş adamımız Sayın İsmail Hakkı Gerelioğlu katılıyorlar. Kendileri de bir derslik ile bize katkıda bulunuyor. Okulumuzun şu an 5. dersliği, 5. protokolümüzü imzalıyoruz, toplamda 24 derslikli bir okul olacak. İnşallah hayırseverlerimiz ile bu okulu tamamlayacağız. Cuma günü de bir hayırseverimiz ile protokol imzalayacağız. Kısa sürede tamamlayıp inşaatına başlayacağız. Ben kendilerine tekrardan teşekkür ediyorum. Sağlıklı, hayırlı uzun ömürler, işlerinde de bol ve bereketli kazançlar diliyorum."

 

 

Merkezefendi İlçesi Servergazi Mahallesinde yaptırılacak olan Hayırseverler Ortaokulu bodrum+zemin+3 kattan oluşacak. 24 derslikli olacak olan okul toplamda 3 milyon TL’ye mal olacak. Okulun yapımı için hayırseverler 100 bin lira katkıda bulunabilecek ve her hayırseverin ismi bir sınıfa verilecek.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.