DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz Şampiyonları Ağırladı

Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz Şampiyonları Ağırladı
Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz Şampiyonları Ağırladı

Türkiye Karate Şampiyonası yıldızlar kategorisinde Türkiye şampiyonu olan Hacı Halil Bektaş Ortaokulu 8.Sınıf Öğrencisi Kerem Kaya, Türkiye üçüncüsü Anafartalar Lisesi 12. sınıf öğrencisi Muhammet Kaya ve minikler kategorisinde Türkiye üçüncüsü olan  Denizli Ticaret Borsası Ahi Sinan İlkokulu 4. sınıf Aslı Başak Pehlivan’ı Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz makamında ağırladı.

 

Ziyarette şampiyonların antrenörleri İhsan Kaya, Alim Yeşiltaş ve Karate İl Temsilcisi Nevzat Öter ile şampiyon öğrencilerin okul müdürleri Hacı Halil Bektaş Ortaokulu Müdürü Murat Uysal ve Anafartalar Ticaret Lisesi Müdürü Asım Gülhan da hazır bulundu.

 

Şampiyonları ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren ve öğrencilerin başarıları ile  gururlandıklarını söyleyen  İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz konuşmasının devamında “Gençlerimizin gelecekleri için yetiştirilmesinde eğitim öğretimin yanında sporla uğraşmaları bedenen ve ruhen kendilerini geliştirmeleri açısından son derece önem arz ediyor. Sporun hangi alanı ve dalında olursa olsun yapılan çalışmalar çok önemli. Gençlerimize, öğrencilerimize spor alanları hazırlayıp ve onları desteklemek bizim görevimiz. Çocuklarımızın bu başarıları başta aileleri olmak üzere bizleri, öğretmenlerini ve okul müdürlerine kadar herkesi çok mutlu ediyor. Spora önem veriyoruz. Her ne kadar zaman ayıramasak da sporu seviyoruz. Her zaman sporcularımızın arkasındayız. Başarılarınızın devamını diliyorum. İnşallah ileriki dönemlerde ilimize yeni başarılarla dönersiniz” dedi.

 

Ziyaret sonunda Müdür Oğuz, şampiyon öğrencilere ve beraberindekilere günün anısına küçük birer hediye verdi. 

 

 

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.