DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kent Konseyi Engelliler Meclisi Üyelerinin Ziyareti

Kent Konseyi Engelliler Meclisi Üyelerinin Ziyareti
Kent Konseyi Engelliler Meclisi Üyelerinin Ziyareti

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Engelliler Meclisi yürütme kurulu üyeleri Denizli İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz´u ziyaret etti.

 

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Engelliler Meclisi Başkanı Ayten Bahtiyar başkan yardımcısı Enver Yumru ve Öztürk Özkan, yürütme kurulu üyeleri Osman Kabalay, Sevil Güngör, Meryem Çakırtürk´ün de bulunduğu heyet İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz´nezaket ziyaretinde bulundu.

 

Meclis başkanı Ayten Bahtiyar kısaca meclis çalışmaları hakkında bilgi verdikten sonra bugüne kadar gösterdikleri destek için Mahmut Oğuz´a teşekkür etti. Bahtiyar engelliler ve engelli aileleri için en önemli konunun eğitim olduğunu ve bu yüzden kurum olarak ilk ziyaretlerini Milli Eğitime yaptıklarını söyledi.

 

İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz’ da her zaman engellilerin yanında olduklarını, özel eğitim konusunda Denizli´nin çok şanslı olduğunu, Denizli’nin bu açıdan örnek gösterilen bir il olduğunu ifade etti. Ancak bu durumun gene de yeterli olmadığını daha fazla engelliler adına ne yapabiliriz sorusuna cevap aradıklarını söyledi.

 

Ziyaret anısına Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz tarafından misafirlere birer hediye verdi.

 

 

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.