DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hayırsever İşadamı Celal Memişoğlu’ndan Eğitime Destek

Hayırsever İşadamı Celal Memişoğlu’ndan Eğitime Destek
Hayırsever İşadamı Celal Memişoğlu’ndan Eğitime Destek

Hayırsever İşadamı Celal Memişoğlu, doğup büyüdüğü memleketi Babadağ’a ismini taşıyan ortaokul yaptıracak. Hayırsever İşadamı Memişoğlu okulun yapımı için bugün düzenlenen protokolü Valimiz Şükrü Kocatepe ile birlikte imzaladı.

 

Valilik Toplantı Salonunda düzenlenen protokol imza törenine; Valimiz Şükrü Kocatepe, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Hayırsever İşadamı Celal Memişoğlu ve oğlu Hüseyin Memişoğlu katıldı.

 

Valimiz Şükrü Kocatepe, Denizlili hayırseverlerin Türkiye’ye örnek projelere imza attıklarını söyleyerek: “Denizlili hayırseverlerimiz özellikle eğitime verdikleri destek ile diğer kentlerimize örnek oluyorlar. Denizli’de eğitim seviyesi oldukça yüksek ve eğitimdeki bu çıta her yıl daha da yükseliyor. Eğitimdeki bu başarıda hayırseverlerimizin de şüphesiz çok büyük katkısı var. Tüm hayırseverlerimize eğitime verdikleri bu desteklerden dolayı şükranlarımı sunuyorum” dedi.

 

Konuşmaların ardından  Babadağ Celal Memişoğlu Ortaokulu’nun protokolü Valimiz Şükrü Kocatepe ve Hayırsever İşadamı Celal Memişoğlu tarafından imzalandı.

 

 

Hayırsever ve Devlet işbirliği ile yaptırılacak olan Babadağ Celal Memişoğlu Ortaokulu, 1.200.000 TL’ye mal olacak. 600 bin TL’sini hayırseverimizin karşılayacağı ortaokul, 10 derslik olacak ve bodrum+zemin+3 kat ve konferans salonundan oluşacak. Babadağ Celal Memişoğlu Ortaokulu’nun 2016 yılında eğitim öğretime açılması planlanıyor.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.