DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HAYIRSEVERLER ORTAOKULUNA DESTEK SÜRÜYOR

HAYIRSEVERLER ORTAOKULUNA DESTEK SÜRÜYOR

Denizlili hayırsever işadamlarının eğitime verdikleri destek devam ediyor. Merkezefendi İlçesi Servergazi Mahallesi’nde 3 milyon liraya mal olması planlanan ve imece usulü ile yapılacak olan Hayırseverler Ortaokulu’na bir destek de Hayırsever İşadamı İsmail İnceoğlu’ndan geldi. Denizli eğitimine 100 bin lira bağışta bulunan Hayırsever İnceoğlu’nun ismi yaptırılacak olan okuldaki bir dersliğe verilecek. 

Valilik Toplantı Salonu’nda düzenlenen protokol imza törenine Valimiz Şükrü Kocatepe, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz ve Hayırsever İşadamı İsmail İnceoğlu ile kardeşi Şükran Altıntaş katıldı. 

İmza töreninde konuşan Hayırsever İşadamı İsmail İnceoğlu, Hayırseverler Ortaokulu’nun Denizli’ye hayırlı olmasını dileyerek, hayırsever vatandaşların yardımı ile yapılacak bu okula kendisinin de bir katkıda bulunuyor olmasından memnun olduğu söyledi. 

Valimiz Şükrü Kocatepe ise şunları söyledi; “Hayırseverler Ortaokulu yapım kampanyası kapsamında bugün Şükran Altıntaş Hanımefendi ve İsmail İnceoğlu hayırseverlerimiz katkıda bulunmak üzere geldiler. Kendilerine şükranlarımı sunuyorum. Denizlimizde eğitimin daha kaliteli ve fiziki olarak daha rahat ortamlarda yürütülebilmesi için katkıda bulunuyorlar. Ben kendilerinin kazanç ve ömürlerinin bereketli olmasını diliyorum. Tekrar teşekkür ediyorum.”

Merkezefendi İlçesi Servergazi Mahallesi’nde yaptırılacak olan Hayırseverler Ortaokulu bodrum+zemin+3 kattan oluşacaktır. 24 derslikli olacak olan okul toplamda 3 milyon TL’ye mal olacak. Okulun yapımı için hayırseverler 100 bin lira katkıda bulunabilecek ve her hayırseverin ismi bir sınıfa verilecek. 

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.