DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hayırseverler Ortaokuluna Destek Artarak Devam Ediyor

Hayırseverler Ortaokuluna Destek Artarak Devam Ediyor
Hayırseverler Ortaokuluna Destek Artarak Devam Ediyor

Denizlili Hayırsever İşadamı Hasan Kasapoğlu, Merkezefendi İlçesi Servergazi Mahallesinde 3 milyon liraya mal olması planlanan ve imece usulü ile yapılacak olan ‘Hayırseverler Ortaokulu’na 100 bin lira bağışta bulundu. Hayırsever Kasapoğlu’nun ismi yaptırılacak olan okuldaki bir sınıfa verilecek.

 

Protokol imza törenine Valimiz Şükrü Kocatepe, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz ve Hayırsever İş adamı Hasan Kasapoğlu katıldı.

 

İmza töreninde konuşan Hayırsever İş adamı Hasan Kasapoğlu, Denizlili hayırseverlerin yardımı ile yapılacak olan okulun önemine değinerek, “Biz de bu projede yer almak istedik. Böyle bir projede yer almaktan onur duyuyorum. Projenin hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

 

Valimiz Şükrü Kocatepe ise konuşmasında şu görüşlere yer verdi; “Hayırseverler Ortaokulu ile ilgili açılan kampanyaya İş adamımız Sayın Hasan Kasapoğlu’da bir derslik ile bize katkıda bulunuyor. Okulumuz toplamda 24 derslikli bir okul olacak. İnşallah hayırseverlerimiz ile bu okulu tamamlayacağız. Kendilerine teşekkür ediyorum. Sağlıklı, hayırlı uzun ömürler diliyorum. İşlerinde de bol ve bereketli kazançlar diliyorum.”

 

Merkezefendi İlçesi Servergazi Mahallesinde yaptırılacak olan Hayırseverler Ortaokulu bodrum+zemin+3 kattan oluşacak. 24 derslikli olacak olan okul toplamda 3 milyon TL’ye mal olacak. Okulun yapımı için hayırseverler 100 bin lira katkıda bulunabilecek ve her hayırseverin ismi bir sınıfa verilecek.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.