DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hayırseverler Ortaokuluna Bir Destekte Hayırsever İşadamı Salih Demirkan’dan

Hayırseverler Ortaokuluna Bir Destekte Hayırsever İşadamı Salih Demirkan’dan
Hayırseverler Ortaokuluna Bir Destekte Hayırsever İşadamı Salih Demirkan’dan

Merkezefendi İlçesi Servergazi Mahallesinde 3 milyon liraya mal olması planlanan ve imece usulü ile yapılacak olan ‘Hayırseverler Ortaokulu’na bir destekte Hayırsever İş adamı Salih Demirkan’dan geldi. Okulun yapımı için 100 bin lira bağışta bulunan Hayırsever Demirkan’ın ismi okuldaki bir sınıfa verilecek.

 

Valilik Toplantı Salonunda düzenlenen protokol imza törenine Valimiz Şükrü Kocatepe, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz ve Hayırsever İş adamı Salih Demirkan katıldı.

 

İmza töreninde konuşan Hayırsever İş adamı Salih Demirkan, Valimiz Şükrü Kocatepe ve İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz’a teşekkür ederek, “Böyle bir eğitim kurumuna katkıda bulunduğumuz için mutluyuz. Firmam ve çalışanlarım adına hayırlı olsun diliyorum” dedi.

 

Valimiz Şükrü Kocatepe ise, Denizlili hayırseverlerin eğitime gösterdiği desteklere işaret ederek, “Denizlili hayırsever iş adamlarımız eğitime verdikleri destek ile Türkiye’ye örnek olmaya devam ediyorlar. Okulumuz için başlattığımız kampanyaya bir destekte Hayırsever iş adamımız Salih Demirkan tarafından veriliyor. Böylelikle okulumuza destek olan hayırsever sayımız 10 olmuştur. Bugün protokol imzaladığımız Salih Demirkan Beyefendi ve diğer tüm hayırseverlerimize Denizlililer adına şükranlarımı sunuyorum. Kazançları bol bereketli olsun” diye konuştu.

 

 

Merkezefendi İlçesi Servergazi Mahallesinde yaptırılacak olan Hayırseverler Ortaokulu bodrum+zemin+3 kattan oluşacak. 24 derslikli olacak olan okul toplamda 3 milyon TL’ye mal olacak. Okulun yapımı için hayırseverler 100 bin lira katkıda bulunabilecek ve her hayırseverin ismi bir sınıfa verilecek.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.