DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim Uzmanları Proje Döngüsü Eğitimi Başladı

Eğitim Uzmanları Proje Döngüsü Eğitimi Başladı
Eğitim Uzmanları Proje Döngüsü Eğitimi Başladı

Denizli İl Millî Eğitim Müdürlüğü bünyesinde görevli  eğitim uzmanlarının (GEKA) Güney Ege Kalkınma Ajansı destekli proje geliştirme ve uygulamaları kapsamındaki eğitimleri başladı.

 

GEKA Teknik Destek Programı kapsamında “Eğitim Uzmanları Proje Döngüsü Eğitimi” başlıklı faaliyetin uygulanması Bilim Sanat Merkezinde yapılan açılış toplantısı ile başladı.

 

Toplantıya İl Millî  Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz ve eğitim uzmanları katıldı.

 

İl Millî Müdürü Mahmut Oğuz, eğitim uzmanlarımızca gerçekleştirilen ve ajans tarafından kabul gören böyle bir projenin hayata geçmesinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, 5N-1K şeklinde programlarımızın gerçek hayatta yer almasını önemsediklerini ifade etti ve katılımcılara başarılar diledi.

 

Eğitim Uzmanları Proje Döngüsü Eğitimlerinde proje yapım aşamaları, hibe, kalkınma ajanslarına başvuru, Avrupa Birliği Projeleri konularında eğitimlere yer verilecek ve eğitim uzmanları ileriki dönemlerde projelerin hazırlanması ve yürütülmesinde rol alacaklar.

 

Proje kapsamındaki eğitimler on gün boyunca Bilim ve Sanat Merkezinde yapılacak.

 

 

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.