DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Denizli Eğitim Derneği’nin Yeni Yönetim Kurulu Seçildi

Denizli Eğitim Derneği’nin Yeni Yönetim Kurulu Seçildi
Denizli Eğitim Derneği’nin Yeni Yönetim Kurulu Seçildi

İlimizde 2009 yılında kurulan “Denizli Eğitim Derneği” eğitim öğretim çalışmalarında destek veren sivil toplum kuruluşu olarak faaliyet vermeye devam ediyor.

 

Derneğin yapılan son toplantısında Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Tefenlili başkanlığında tüm yönetim kurulu üyeleri, diğer üyeler ile İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz bir araya geldi.

 

Yapılan toplantıda Denizli’de eğitim öğretimi stratejik bir plan içerisinde daha iyi, daha verimli hale getirebilmek için Millî Eğitim Müdürlüğüne gerekli tüm desteğin verilmesi prensibi belirlendi. Ayrıca toplantı sonrası derneğin  yeni yönetim kurulu seçimleri gerçekleştirildi.

 

Üyeler arasında yapılan oylama sonucunda Denizli Eğitim Derneği Başkanı İzzet Özer, Başkan Yardımcısı Feden Çığman, Sayman Bilal Demir, Yazman Ali Alaybeyoğlu olurken; Ayşe Gökşin, Ayşe Doğan ve Fatma Kılınç yönetim kurulunda asil üye oldu.

 

İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz yaptığı konuşmada “Derneğimizin eğitim çalışmalarımızda bize büyük katkısı ve desteği olmaktadır. Her geçen gün büyüyen ve gelişen ilimizde ciddi anlamda derslik ve okul ihtiyaçları oluşmakta. Gerek bakanlığımız gerekse hayırseverlerimizin katkıları ile bu ihtiyaçları karşılamaya çalışıyoruz. Bu konularda Derneğimizin yanımızda olması ve  destek vermesi bize ayrıca güç katıyor. Eğitim camiası adına hepinize teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum” dedi.

 

 

 

 

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.