DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mesleki Eğitim Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Mesleki Eğitim Değerlendirme Toplantısı Yapıldı
Mesleki Eğitim Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz ilimiz merkezinde mesleki eğitim veren okul-kurum müdürleri ile bir araya geldi.

 

İl Millî Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıda Şube Müdürü Azmi Koçoğlu ve mesleki okul-kurum müdürleri hazır bulundu.

 

İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz “Mesleki eğitime devam eden öğrencilerimizin topluma kazandırılması ve ülkeye faydalı birer birey olarak yetiştirme gayreti içerisindeyiz. Mesleki eğitimde amacımız ara eleman değil, aranan nitelikli elaman yetiştirmektir. İş çevreleri ve sivil toplum kuruluşları ile yaptığımız toplantılarda bunları dile getiriyoruz.

 

Çocuklarımızı vatan, bayrak ve ana-baba sevgisi ile yetiştirirken mesleklerini en iyi şekilde icra edebilen birer birey olarak topluma kazandırmalısınız. Bu konuda sizlere sonuna kadar güveniyorum.

 

İl Millî Eğitim Müdürü olarak, ekibimle 4+4+4 kesintisiz eğitim sisteminde okullarımızı ikili eğitimden kurtarmak için büyük çaba harcıyoruz. Kamuoyundan yakından takip ettiğiniz üzere hayırseverlerimizin eğitime büyük katkısı var. Tüm hayırseverlerimize şükranlarımı sunuyorum.

 

Ben ve ekibimle okullarımıza rehberlik amaçlı ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Böylelikle sahadaki eğitim adına uygulanan güzellikleri ve sorunları yerinde görme imkanı buluyoruz. Eğitim adına yapmış olduğunu özverili çalışmalardan dolayı sizlere ve öğretmenlerimize teşekkür ediyor, başarılar diliyorum” dedi.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.